PROFISTROJE.CZ - Stroje a technika

Server PROFISTROJE.CZ je tradiční internetový server s centralizovanou nabídkou různých značek strojů, se snahou pokrýt široké spektrum profesionální techniky užívané zejména v komunální, lesní, zahradní a zemědělské oblasti.

Aktuálně server PROFISTROJE.CZprezentuje téměř 2000 modelů strojů 70 značek vyskytujících se na českém trhu.

Jedná se o širokou škálu strojů jako jsou např. žací stroje a velkoplošné sekačky, mulčovače, komunální traktory a malotraktory, drtiče a štěpkovače, křovinořezy, motorové pily, foukače, secí stroje, plečky, sněhové frézy aj.

Server se snaží nabízet maximum dostupných informací o strojích a modelech výše uvedených značek vč. způsobu použití a přehledu prodejních míst. Uživateli resp. návštěvníkovi server nabízí možnost vyhledat si stroj/model dle vlastní potřeby a následně kontaktovat prodejce daného stroje/modelu ve vybraném regionu. A to buď formou poptávky odeslané přímo ze stránek serveru nebo prostřednictvím kontaktů uvedených na prezentační stránce vybraného prodejce.

Jste-li náročný soukromý uživatel, pracovník komunálních služeb, zemědělec či zahradník, pak je server PROFISTROJE.CZ – www.profistroje.cz určen přímo Vám…

PROFISTROJE.CZ - Stroje a technika Adresa : http://www.profistroje.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: technika, stroje, sekačky, motorové pily, mulčovače, křovinořezy, štěpkovače
Uloženo: 05.10.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2022 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde