nejKoupě.cz- srovnání cen zboží

Hledáte elektroniku,výpočetní techniku, dárky, kosmetiku, náhradní díly na Vašeho čtyř či dvoustopého miláčka, oblečení, potřeby pro dům a zahradu nebo něco ke čtení. Nehledejte nikde jinde. U nás najdete široký výběr všech produktů

Rádi bychom Vám představili nového hráče na poli katalogů a porovnávačů cen, který očekává na své spuštění v polovině prosince..

Katalog obsahuje zboží všeho druhu, které je systematicky tříděno do kategorií pro snažší hladání. Na katalog byly kladeny vysoké nároky z hlediska uživatelského rozhraní, kde jsme dbali na ergonomii a pohodlí pro zákazníky, posouvá náš projekt na další úroveň ve světě porovnávání cen a katalogů zboží. Mezi hlavní výhody patří třídění zboží podle nejrůznějších parametrů.

Pokud si přejete dostávat aktuální informace o změnách a novinkách v našem katalogu, registrujte se, neprohloupíte J.

V katalogu naleznete mnoho užitečných funkcí, jako je například sekce nejnavštěvovanější, nově přidaný e-shop, nově přidané zboží atd. Je to velice jednoduché.

NejKoupě.cz je vhodným nástrojem při rozhodování, kde, co a za kolik koupit hledané zboží . Katalog používají jak velké eshopy, on-line obchodní domy, tak i malí a drobní on-line podnikatelé ze všech oborů.

Základní služby katalogu jsou zdarma, což je ideální příležitost pro e-shopy prezentovat své zboží za nulové náklady. Máte také možnost být viděni více než ostatní pomocí reklamní kampaně, ať už formou placené sekce nebo přednostní výpis v kategoriích, které si zvolíte nebo pomocí bannerové reklamy.

Přejeme Vám přijemné nakupování pomocí našeho katalogu nejKoupě.cz a doufámě, že se k nám budete rádi vracet.

Tým nejKoupě.cz

http://www.nejkoupe.cz/

nejKoupě.cz- srovnání cen zboží Adresa : http://www.nejkoupe.cz
Kategorie: Vyhledávače, portály
Klíčová slova: srovnání cen, katalog e-shopů, porovnání cen, katalog zboží, sleva
Uloženo: 14.12.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2023


 
Copyright © 2005-2023 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde