Grafstudio – celopolepy vozidel a další

Grafstudio je reklamní agentura, která se zabývá kompletními službami z oblasti reklamy a propagace s vynikajícím referencemi. Naší specialitou jsou reklamní celopolepy automobilů a tvorba reklamních plachet či billboardů. Zajišťujeme také jejich vyvěšení pomocí vysokozdvižné plošiny a řadu dalších doplňkových služeb.

Soustředíme se na oblast Ústeckého a Středočeského kraje, ale také působíme po celé ČR.

Předností naší firmy je především rychlá příprava a výroba, chuť vytvářet nové věci, ale také kvalita a rozumné ceny.

Na trhu působíme již přes 16 let a za tu dobu jsme měli možnost klientům navhrnout a vyrobit desetitisíce kusů reklamních tiskovin od barevných vizitek po velkoplošné reklamní plachty atypických tvarů.

Zabýváme se tvorbou reklamních a propagačních materiálů od A do Z: jsme schopni zajistit návrh, výrobu i následné umístění (například billboard vyvěsit pomocí kovové plošiny). Naší specializací jsou také reklamní celopolepy aut a motorek.

I myšlenky potřebují obléci. Naše reklamní agentura dodá vašim pestrým nápadům pestrý háv! V portfoliu naší nabídky jsou služby jako celopolep automobilů, výroba razítek a dalších reklamních předmětů. Nabízíme stále nové služby a pravidelně vylepšujeme naši techniku, abychom byli schopni dodat reklamní tiskoviny té nejvyšší kvality.
Grafstudio – celopolepy vozidel a další Adresa : http://grafstudio.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: reklamní agentura, reklamní předměty, reklamní plachty, výroba razítek, výroba p
Uloženo: 21.04.2017
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde