Vizitky Plzeň – grafický návrh a tisk vi

Každý z nás se již jistě, ať již v osobním nebo pracovním životě, setkal s vizitkou. Tato kartička s potřebnými informacemi představuje významný způsob osobní či obchodní propagace. Webové a grafické studio NUOVO Vám představuje zbrusu novou službu VIZITKY PLZEŇ - www.vizitky-plzen.cz, díky níž pro Vás bude velice jednoduché si vizitky nechat nejen vyrobit, ba dokonce i profesionálně navrhnout. Výborné grafické zpracování je základním předpokladem pro úspěšné zastoupení a neztracení se v průměrnosti.

Služba VIZITKY PLZEŇ nabízí profesionální tisk černobílých i barevných jednostranných i oboustranných vizitek standardních i nestandardních rozměrů. Vybrat si můžete z různých druhů papíru různých struktur a gramáží. Samozřejmostí je možnost laminace či zakulacených rohů apod. Standardní rozměr vizitky v českém prostředí je 90x50 mm. Tzv. EURO formát používaný spíše v okolních zemích má rozměr 85x54 mm. Na webových stránkách www.vizitky-plzen.cz naleznete on-line kalkulátor ceny tisku při různých specifikacích nebo několik nejběžnějších variant uspořádaných v tabulce na www.vizitky-plzen.cz/cenik_tisku. Vizitky jsou zhotoveny většinou do 3 pracovních dnů a předány poštovním doručením po celé České republice. Bonusem pro plzeňské zákazníky je možnost osobního dodání až do domu.

Při zpracování grafického návrhu vizitky a jeho následném tisku je důležité si uvědomit, že při předání vizitky svému zákazníkovi, partnerovi apod. reprezentujete svou firmu či činnost. Přenechejte ho proto raději profesionálům, vynikněte a buďte zas o něco lepší než konkurence. Webové a grafické studio NUOVO se zabývá i komplexnějšími grafickými pracemi jako je tvorba logotypu, firemní identity (corporate identity), brožur, letáků, webových stránek apod.

Vizitky Plzeň – grafický návrh a tisk vi Adresa : http://www.vizitky-plzen.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: vizitky plzen, vizitky plzeň, vizitky, tisk vizitek, návrh vizitek, grafika vizi
Uloženo: 12.11.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde