Shangrila Factory – tvorba webu, reklamy

Komplexní reklama na internetu i mimo něj. Vytváříme kreativní webové stránky a www prezentace na míru. Reklamní grafika, propagační tiskoviny a multimedia.
Vytváříme pro vás reklamu jako nástroj propagace vaší značky a snažíme se tak podtrhnout její kvalitu.
Vytvoříme pro Vás originální webové stránky, které budou splňovat nároky, jak na kreativní grafické zpracování webu, tak na jeho snadnou přehlednost a funkčnost. Sledujeme současné trendy webdesingu a snažíme se je aplikovat do vašich webové prezentace, aby jste byli „in”.
Kromě ozvučení webu vám můžeme zhotovit i zvukový spot či firemní znělku, které můžou být nezanedbatelnou součástí vaší corporate identity, která se nemusí zdaleka vztahovat pouze k vizuální stránce propagace. Zvuková podmalba tak může podprahově zpříjemnit pobyt na vašem webu.
Poskytujeme kompletní grafické služby od celkové vizuální prezentace (corporate identity), přes tvorbu loga, vizitek, letáků, katalogů, billboardů až po rozličné POS materiály (grafické návrhy na trika, tužky, cedule, polepy výloh a aut), které podpoří zviditelnění vaší činnosti na veřejnosti. V případě speciálních přání můžeme zprostředkovat i méně tradiční metody reklamní grafiky jako komiks či malbu na zdi.

Shangrila Factory – tvorba webu, reklamy Adresa : http://www.shangrilas.cz/
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: tvorba webu, tvorba www, tvorba webových stránek, webdesign, reklama
Uloženo: 16.11.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde