Agregátor pinkejslevu.cz je spuštěn

Oznamujeme Vám spuštění nového projektu který je poslední dobou více a více populární a to hromadné nakupování s možností získání velkých slev od obchodníků.

Na stránkách www.pinkejslevu.cz najdete všechny slevové nabídky které se nacházejí ve většině měst v ČR a na jednom místě !!!. Už nemusíte hledat po internetu slevy ve vašem městě uděláme to za Vás a ZDARMA.

Líbí se Vám slevová nabídka, chcete si jí koupit, stačí kliknout na koupit a budete přesměrováni na slevový portál který slevovou nabídku nabízí a tam dokončíte vysněný nákup.

Nenašli jste žádnou slevovou nabídku ve vašem městě ? Chcete mít taky ve vašem městě možnost nakoupit se slevou třeba vstup do solárka, fitka a dalších zajímavých služeb ? Staňte se obchodním zástupcem ve vašem městě, doporučte nás, společně vypracujeme slevovou nabídku a odměníme vás. Vydělávejte s námi, máte chuť do práce a zajímá vás práce obchodního zástupce ? Pište na info@pinkejslevu.cz . Podnikáte a chcete aby se o Vás mluvilo, přilákejte nové zákazníky pomocí slevové nabídky kterou Vám pomůžeme zpracovat a uveřejníme na www.pinkejslevu.cz , uveřejnění je ZDARMA platíte provizi až z prodaných voucherů.

Přejeme Vám hodně zakoupených slev
Tým pinkejslevu.cz

Agregátor pinkejslevu.cz je spuštěn Adresa : http://pinkejslevu.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: Pinkej, sleva, slevy, hromadne slevy, nakup, akce, výprodej, agregator slev
Uloženo: 05.07.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde