Archivační krabice

Naší snahou je nabídnout široký sortiment obalového materiálu, který se stále snažíme rozšiřovat a zároveň zajistit kvalitní a rychlý servis pro naše zákazníky, mezi které patří jak malé firmy tak i velké společnosti s nadnárodní účastí. V naší široké nabídce obalových materiálů můžete najít i archivační krabice a fólie potravinářské, bublinkové a jiné.
Archivační krabice můžeme použít na transport a ukládání volných dokumentů, složek, katalogů, časopisů apod. Hřbetní otvor pro snadné vytažení z police.
Folie je vhodná při balení a fixaci zboží pro malé balící aplikace. Chrání zboží před mechanickám poškozením, při delším skladování před prachem.
Bublinková fólie je výborný ochranný obalový materiál vyrobený z polyetylénu. Je snadno zpracovatelný a flexibilní, má dobré izolační vlastnosti a je odolný vlhkosti. Bublinková fólie je vhodná pro balení křehkých předmětů, jako například sklo, porcelán, elektronika, jako výplň volného prostoru v obalech i jako ochrana povrchu nábytku a dalších předmětů.
Překrývací fólie slouží ke krytí baleného zboží na paletě. Chrání materiál před prachem a poškozením při skladování. Balení průtažnou fólií je moderní universální a efektivní metoda balení, fixování a ochrany výrobků. Tato metoda optimálně splňuje kombinaci parametrů kvality, výkonnosti při nízké pracnosti, energetické náročnosti a minimální ceny.
Archivační krabice Adresa : http://eshop-obalove-materialy.cz
Kategorie: Reklama, propagace
Klíčová slova: archivační krabice, fólie
Uloženo: 28.01.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde