Psí škola K-9 TRAINING Pelhřimov

Naše psí škola, je zaměřena na kynologické vzdělávání majitelů psů všech plemen, dále se zaměřujeme na poradenství a terapii problémových psů. Pořádáme výcvikové lekce pro širokou kynologickou veřejnost. Provozní doba naší psí školy je vždy závislá na dohodě s klientem. Naše psí škola provozuje dále ubytovací a hlídací služby pro vaše domácí mazlíčky 365 dnů v roce.
Vznik našeho kynologického vzdělávacího centra se traduje k roku 1990, kdy jsme jako jedni z prvních otevřeli naše služby pro širokou veřejnost. Naše služby jsou určeny pro každého majitele psa bez ohledu na to, zda-li má pes průkaz původu nebo ho nemá. Vítáme i majitele psů, kteří jsou kříženci různých ras, majitele psů málopočetných plemen apod.

Za účelem výchovy a výuky psa popř. řešení problémového chování psa k nám do kynologického vzdělávacího centra dojíždějí majitelé psích plemen nejen z celé ČR, ale i ze Slovenska a Polska. Jsme rády, že přístup ke psům, který hledali, tak našli u nás a zůstávají nám dlouhodobě věrni, je to odměna naší práce s naší klientelou.

Naše kynologické vzdělávací centrum je zaměřeno na správnou výchovu štěňat a správnou výuku psů včetně jejich majitelů. Naše centrum je zaměřeno na trénink a výuku jak začátečníků, tak pokročilých klientů, kteří mají zájem si pořídit psa jakéhokoliv plemene, jako svého rodinného společníka či sportovního nebo pracovního partnera. Dále se zaměřujeme na zdokonalovací trénink, vedení a výuku majitelů psů, kteří již mají z oblasti kynologie nějaké zkušenosti a potřebují si doplnit nějaké poznatky nebo potřebují profesionální individuální přípravu svého psa na zkoušku z výkonu popř. Na chovatelskou či jinou, sportovní akci. Výuka a vzdělávání je rozdělena do několika základních forem.


Psí škola K-9 TRAINING Pelhřimov Adresa : http://www.psiskola.net
Kategorie: Pří­roda, rodina
Klíčová slova: výchova štěňat, výcvik psů, výcvik psů Pelhřimov, chov psů, psí škola, kynologie
Uloženo: 26.05.2015
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde