Zahradní jezírko.cz - vše pro jezírka

V čem vám může Zahradní jezríko.cz pomoci?

V e-shopu najdete pouze praxí vyzkoušené produkty od předního a renomovaného dodavatele techniky a příslušenství pro zahradní jezírka, koupací jezírka, zahradní rybníčky a biotopy. Jedná se o společnost Oase.

Naše nabídka obsahuje následující kategorie produktů:

* FILTRAČNÍ TECHNIKA pro zahradní jezírka
* JEZÍRKOVÁ ČERPADLA a čerpadlovou techniku
* SVĚTLA a OSVĚTLENÍ pro zahradní jezírka
* VODNÍ ROSTLINY
* FILTRAČNÍ SETY / KOMPLETY za výhodnou cenu
* PŘÍSLUŠENSTVÍ pro péči o zahradní rybníčky a koupací jezírka

Pomůžeme Vám bez problému zrealizovat zahradní jezírko - vybereme vhodnou filtraci i čerpadlo, dodáme osvětlení a doporučíme nejideálnější řešení pro osázení rostlinami. Námi nabízený sortiment je vysoce kvalitní a dosti široký. Dodáváme čerpadla a filtry pro zahradní jezírka, podvodní světla, světla do zahrad, hladinové sběrače, přípravky pro úpravu vody (chemické přípravky), likvidátory řas, vzduchovací motory, ohřívače, rozvody, ventily a řadu dalších doplňků a příslušenství pro zahradní jezera, biotopy a bazény – tedy veškerý sortiment, který k budování a údržbě zahradního jezírka potřebujete. Nabízíme i akční sady a komplety pro zahradní koupací jezírka.

Součástí naší činnosti v oblasti zahradních jezer je i odborný servis. Jedná se o rady a tipy, které poskytujeme prostřednictvím zde zveřejněných odborných článků o tematice zahradních biotopů, jejich budování a údržby (např. zazimování).


Proč zahradní jezírka, rybníčky, biotopy, koupací či okrasná jezírka?

Voda a zahrada patří odedávna k sobě. Jsou to dvě složky, které nám poskytují životadárnou energii, dokáží nás uklidnit povzbudit a dodat nám potřebný odpočinek a načerpání nové síly. Vodní jezírka v zahradě tvoří samostatný osobitý svět a zároveň podtrhují unikátní ráz zahrady. Díky zahradním jezírkům, rybníčkům a biotopům zahrada získává svou tvář a doslova ožívá, neboť čistá a svěží voda v jezírku přináší neustálé klokotání, šplouchání a ševelení. Zahradní rybníček zde však není jen pro potěchu sluchu, ale i oka. Vodní jezírko, s protékající vodou, která bez ustání skáče po kamenech, v krásném prostředí vodních rostlin na hladině i v okrajových zónách, je pro nás oázou klidu a místem odpočinku a relaxace. Pocit relaxace dodá zahradní jezero prostě vždy, navíc především pak pro koupací jezírka platí, že jsou místem, kde se každý z nás může osvěžit a prožít krásné chvilky s rodinou. Často v biotopu nechybí ani drobné jezírkové rybky či Koi kapři – i to je kus přírody, který máme tolik rádi a můžeme ho mít na dosah ruky.

Aby vám takovéto zahradní rybníčky mohly dlouhodobě přinášet radost a potěchu všech smyslů, je třeba se o ně vhodně starat. Čistit vodu pomocí filtrace, chemických přípravků a čerpadel, vhodně rozmístit vodní rostliny a také světla a další světelnou techniku. E-shop „Zahradní jezírko“ je tu z tohoto důvodu právě pro vás a nabízí vám odbornou pomoc při údržbě vašeho koupacího zahradního jezírka či rybníčku.


Každé zahradní jezero má svá specifika!

Pro každou velikost zahradního jezírka existují odpovídající prostředky pro jeho výstavbu a údržbu – tj. jezírková filtrace, jezírková čerpadla, osvětlení, vodní rostliny a jiné nutné doplňky. Výstavbu zahradního rybníčku je z tohoto důvodu nutno vhodně naplánovat. Je třeba znát ideální dobu působení přímého slunečního záření na zahradní jezero (4-6 hodin). Rozsáhlé okrajové vodní zóny s vhodně zvolenou vodní florou zamezují tomu, aby se předešlo přílišnému zahřívání a znečišťování vody v koupacím jezírku. Je mnoho faktorů a detailů, které je třeba znát. My vám rádi poradíme a vybereme ideální řešení na míru. Koupi každého produktu v našem obchodě můžete telefonicky konzultovat.

Nejen samotná konstrukce a technické řešení jezírka či rybníčku je určující. Také množství ryb, hloubka a velkost vodní plochy, rozmístění vodních rostlin apod. Vše je dobré předem velmi důkladně naplánovat a poradit se pokud možno s odborníky. I přesto, že plánujeme vytvořit jezero s maximálně přirozenými podmínkami, bez doplňkové techniky, za kterou považujeme jezírková čerpadla, filtrace pro jezera či chemii pro ošetření čistoty vody to jde jen velmi špatně.

Ke kvalitní a čisté vodě v zahradním jezírku dospějeme především použitím vhodným filtračních zařízení a také díky promyšlenému vysázení rostlin do specifických částí jezírka či rybníčku. Jezírkové rostliny jsou přirozeným prostředkem pro stabilizování kvality vody. Nelze proto opomíjet velmi detailní výběr rostlin pro jezírka před samotnou výstavbou biotopu. Především pak v případě výsadby ryb či Koi kaprů je nutné o čistotu vody v jezírku dbát s velkým úsilím. Zde přichází na řadu i znalost technologických a biologických zákonitostí, které ovlivňují celkový vzhled a zdravé fungování našeho zahradního jezírka, koupacího jezírka či rybníčku.


V čem je e-shop „Zahradní jezírko“ jedinečný?

Naše výhoda oproti konkurenci spočívá v naší odbornosti a dlouholetých praktických zkušenostech se zakládáním zahradních jezírek a jejich údržbou. Nezabýváme se jen pouhým „kancelářským“ prodejem příslušenství a techniky pro zahradní jezírka a biotopy. My zahradním jezírkům opravdu rozumíme - v praxi realizujeme navrhování a budování zahradních jezírek již řadu let. Pro tyto biotopy hledáme vždy nejlepší řešení s ohledem na techniku budování zahradního jezírka, výběr umístění, postupy budování, samotnou estetickou podobu jezera aj. Toto zahrnuje samozřejmě i výběr nejvhodnější filtrace pro jezírka, jezírkových čerpadel, osvětlení pod vodu i pro okolí jezera. Neméně významné je i vhodné rozmístění vodních rostlin v zahradním rybníčku a jeho bezprostředním okolí. Naše dlouholetá odborná praxe vám zaručí, že vašemu jezírku doporučíme opravdu to nejvhodnější řešení s ohledem na velikost, účel (koupací jezírko, okrasné jezírko), zarybnění či osázení vodními rostlinami.
Zahradní jezírko.cz - vše pro jezírka Adresa : http://www.zahradni-jezirko.cz
Kategorie: Pří­roda, rodina
Klíčová slova: zahradní jezírko,zahradní jezírka,koupací jezírko,zahradní rybníček,zahradní ryb
Uloženo: 05.03.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde