Práce z domova v cestovním ruchu

Práce z domova či práce z domu formou HPP či jako brigáda. Zajímavá kariéra v oblasti práce cestovního ruchu. Ta správná inzerce kterou jste našli. Práce z domova v cestovním ruchu Vám nabízí možnost cestování
a nadstandardních výdělků v oblasti cestovního ruchu. Pracujte pro zavedenou Švýcarskou firmu s obchodními pobočkami v oblasti cestovního ruchu po celém světě.
Co požadujeme :
Věk 18 let, minimálně vyučení, trestní bezúhonnost. Základní znalost práce s PC a internetem. AJ, NJ výhodou ne však podmínkou. Samostatnost, odpovědnost, orientaci na cíl.
Co nabízíme :
Volnou pracovní dobu, možnost zaučení formou školení a seminářů. Kariérní růst a výplatu v USD. Práce na dohodu nebo ŽL.
Náplň práce :
Reklama a propagace zájezdů a dovolených.
Práce z domu pro manažery
Hledáme vedoucí obchodních skupin pro cestovní služby. Práce na ŽL, nebo dohodu. Výplaty v USD. Podmínkou věk 18 let minimálně vyučen, bezúhonnost. Práce s PC internet. AJ, NJ výhodou, ale není podmínkou. Žádáme zaslání životopisu. Pokud nás zaujmete, pozveme vás na osobní pohovor.
Práce z domova v cestovním ruchu Adresa : http://pracezdomova.napady.net/
Kategorie: Práce, výdělek
Klíčová slova: práce z domova, práce z domu, brigáda, kariéra, práce, inzerce
Uloženo: 22.09.2013
Hodnocení (jako ve škole)
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024