Galaxi 3 Battle Space

O hře


Galaxi 3: Battle Space vychází ze staré on-line hry Galaxi 2: Return to the space. Na internetu podobných her najdete poměrně dost, ale tato hra se od ostatních liší originálním pojetím. Na vývoji spolupracovali samotní hráči, kteří svými nápady vše velmi zdokonalili. Každá rasa si musí zvolit taktiku a táhnout za jeden provaz, takže to není jako spousta on-line her kde hraješ sám za sebe a po krátké době Tě to přestane bavit. Galaxi je jiná! Každý nový věk má šanci vyhrát jakákoliv rasa, jak jsem psal stačí táhnou je za ten jeden provaz. Cílem hry je vyhrát se svojí rasou věk případně se svojí aliancí. Věk trvá vždy 2 měsíce.

Registrace


Můžete si zvolit jednu z 9 ras. Při registraci vidíte jaké daně platí rasy, a jak mají vylepšené jednotky a budovy na těžbu.

Rasa


Hráči si v rase zvolí svého vůdce, který si zvolí senátora a 6 zástupců. Při výběru vůdce buďte pečliví. Právě toto rozhodnutí bude ovlivňovat vaše další působení ve hře. Pokud zvolíte špatného vůdce, tak jako rasa neuspějete. Pokud zvolíte útočnou politiku a budete obranná země, tak také nepochodíte. Vůdce podepisuje smlouvy, mění rasovou politiku a vymýšlí taktiku pro rasu s pomocí vlády. Senátor a zástupci pomáhají vůdci. Většinou vůdce a senátor mají hodně práce s vyjednáváním, proto tady jsou zástupci, kteří posílají dotace a jednotky na válku. Novinkou je, že vůdce a senátor mají přehled o tom, kolik každý hráč těží surovin, takže když vidí, že někdo těží málo, tak určitě rádi poradí.

Jak správně začít.


Na začátku je potřeba osídlit 19 planet a postavit na nich města, doly, elektrárny, laboratoře a obrané budovy. Dále je potřeba si najmout tři generály a začít je cvičit. Generálové mají různé bonusy, které se celkem vyplatí. Potom je důležité si vybrat správné politiky. A důležité je poslouchat vládu, protože jako rasa musíte táhnout za jeden provaz a kdyby si každý dělal co chce, tak by rasa neměla šanci se umístit v horních příčkách tabulky.

Války


A z celé hry jsou asi nejzajímavější války, které jsou dost dobře propracované. Každá rasa uzavírá smlouvy s ostatními rasami a to buď mírové a nebo paktové (alianční). Aliance si vzájemně pomáhají. Každá rasa mám dvoje pozemní jednotky, dvoje orbitální, sondy na špionáže a samozřejmě nechybí zbraně hromadného ničení (ZHN) a v nejbližších dnech přibude další jednotka. Útoky jsou dobývací a útok ZHN. A teďka během 4. věku mají přibýt další dva útoky a to partizánský a orbitální. A války hnedka budou zajímavější a bude se moci lépe taktizovat.

Závěr


Jednou z největších výhod je, že tato hra není časově náročná, za týden se dá vybudovat slušná ekonomika a respekt ostatních hráčů. Tak se pojď zaregistrovat a dobij se svou rasou celý vesmír.

Galaxi 3 Battle Space Adresa : http://www.g-game.eu
Kategorie: Počí­tačové hry
Klíčová slova: galaxi 3: dobývej vesmír
Uloženo: 06.09.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.8
Hodnocení webu: 1.8

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde