Travian - pomůcky pro hru

Stránky věnované online hře Travian. Najdete zde známé i méně známé pomůcky pro tuto hru.
Prográmky, utility, rady a další tipy pro hru i nějaké to povídání o cheatech. Samozřejmostí je fórum a nechybí ani blog.

Jedna malá ukázka z blogu autora:

Proč je čím dál tím těžší dostat se a především se udržet na předních místech všech atraktivních statistik Travianu?

Opomenu-li nutnost vhodně zvolené strategie a tzv. hraní s rozumem, tak u her jako je Travian platí jedno důležité pravidlo s přímou úměrou: „čím více času online, tím lepší výsledky“.

A jsem přesvědčen o tom, že každý den přibývá účtů, které si uvědomují strategickou důležitost právě tohoto pravidla. Na vhodnou strategii po jistém čase stráveném hraním Travianu jistě přijde každý nebo skoro každý. Ale být online nonstop je trochu problém. Na tom se asi shodneme.

Proč píši, že přibývá účtů a ne hráčů? Rozšiřuje se totiž fenomén účtů, které jsou online 24/7. A to jeden hráč nezvládne. Takovéto účty ovládá dva a více hráčů, kdy není vzácnou výjimkou ani 10 hráčů na jeden účet hrajících tzv. na směny. Nejsem zrovna právnické guru, ale řekl bych, že je to v rozporu s pravidly. Z mé pozice nemohu nikoho soudit, protože pravidla také porušuji používáním Greasemonkey - Beyond :-)

Zmíněný účet se tak stává jakousi malou aliancí. A aliance (jak je známe) se mění na alianci aliancí… Dočkáme se toho, že zcela zanikne význam „sólo“ účtu? Nebo bude vždy jen farmou?


Travian - pomůcky pro hru Adresa : http://traviangame.webnode.cz
Kategorie: Počí­tačové hry
Klíčová slova: Travian, pomůcky, cheaty, online hry, programy
Uloženo: 18.08.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.7
Hodnocení webu: 1.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde