Final Fantasy Power

Kdo by neznal populární herní sérii Final Fantasy, která se za dobu své existence stala třetím nejprodávanějším herním jménem všech dob? Je tomu už dvacet let, co Hironobu Sgakuchi - oetc fenoménu, dal život do mnoha světů plných emocí, vztahů, překvapení či zvratů.
Hra, která poctila svou existenci mnoho platforem, se stále drží mezi velmi populárními tituly. Od NESu, SNESU či Play Stationu se dopracovala až na Play Station 2 a míří pomalu i na Play Station 3. Dokonce i PC v minulosti dostalo své slovo a nelze pochybovat o tom, že ještě slovo dostane.
Kdo by neodolal absolutnímu pohlcení do světa plného nepřekonatelné fantazie, do světa velkého rozsahu, do světa neomezených možností. Final Fantasy hráčům nabídne mnohem více než jakákoli běžná hra.
Stčí jen nahlédnout a okusit sílu těchto jedinečných titulů. Snažíme se sdružovat největší komunitu v ČR a SR a přivádět ke hře další a další hráče. Přinášení novinek, pomáhání s částmi hry, společná výměna zážitků nebo jen čistá zábava v podobě miniher a kvízů - to vše pro všechny nadšence je přinášeno samostatně zaměřeným portálem Final Fantasy Power.
Pokud máte zájem poznat sílu a kouzlo fantazie, neváhejte web a komunitu navštívit, rádi vás mezi nmi uvidíme.
Final Fantasy Power Adresa : http://ffpower.cz/
Kategorie: Počí­tačové hry
Klíčová slova: Squaresoft, Sqyuare-Enix, Final Fantasy, Hironobu Sagakuchi
Uloženo: 21.03.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.2
Hodnocení webu: 3.1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde