Online hra Big Farm

Lidé milují online hry a poslední dobou si hodně oblíbili hru Big Farm, která toho svým hráčům nabízí opravdu hodně. Kromě toho, že můžete komunikoval libovolně se svými přáteli, tak ještě budujete svoje hospodářství, staráte se o to aby hospodářství prosperovalo, rostlo a bylo celkově úspěšné.

Potřebujete suroviny pro jídlo, potřebujete vodu a další věci, které jsou nezbytně nutné k tomu, aby člověk sázel a sklízel svoji úrodu. Musíte zlepšovat svoje dovednosti, neustále se zdokonalovat a hlavně sázet plodiny, které následně sklidíte.

Hra Big Farm je online hra inspirována samotným životem farmářů a jejich denních povinností, které musejí udělat. V tomto je hra Big Farm originální a hlavně jsou vám v samotné hře kladeny úkoly, které pochopitelně pro dosažení lepších výsledků a dalších bodů musíte splnit.

Online hra Big Farm se hraje dobře i jednomu hráči, ale ta pravá zábava začíná až když se spojíte s několika dalšími a společně vytvoříte silné uskupení. Na všechny úkoly pak nejste sami, ale je vás hned několik.

Grafika hry je velice propracovaná a to i do těch nejmenších detailů, které jsou na první pohled viditelné. Co se týče ovládání a celkového konceptu, opět si zde dali vývojáři záležet a vše je zvládnuté na jedničku.

Hra je zadarmo a hraje se přímo v prohlížeči. Nemusíte tedy nic stahovat. Stačí se jen registrovat a zažít hrát.
Online hra Big Farm Adresa : http://www.najdihru.cz/big-farm
Kategorie: Počítačové hry
Klíčová slova: online, hry
Uloženo: 25.02.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde