web o sony psp a ipod

Co na webu najdeme:


Hned při vstupu nás zaujme modrožlutě laděný web. Na něm najdeme základní informace o Sony PSP (PlayStation Portable) a v přípravě je i sekce o iPodu firmy Apple. Za užitečnou věc považuji sekci "can you help", kde se Vám autorský team webu pokusí poradit a vyřešit problém se jmenovanými zařízeními. Na webu najdete také fórum, takže až se web rozšíří může sloužit k diskuzím a vyměňování názorů přímo mezi uživateli. Stránka obsahuje i některé další sekce: download, service, hry...

Hodnocení:


Tím se dostávám k záporům webu. doporučil bych autorům dát si větší práci se zarovnání a rozvržením samotného obsahu (sjednotit písmo, zpřehlednit, spisovný pravopis apod.). Takhle to v kombinaci s dětskými barvami a designem působí trochu amatérsky (což může někoho odradit). Není nutné měnit celý design, podle mého názoru má svůj osobitý styl a menu je také pěkné (jen se déle načítá).
Obsah je nutné ještě doplnit, protože tam zatím najdeme jen velmi základní informace, ale toto je jistě jen otázkou času. Vhodné by možná bylo přidat vysvětlení k některým sekcím (např. co je service, kdo a jak může získat hesla apod.).

Jednou větou:


Příjemný webík se základními informacemi o Sony PSP.
web o sony psp a ipod Adresa : http://www.psp-new.wbs.cz (Adresa je již pravděpodobně nedostupná.)
Kategorie: Počí­tače
Autor: spellshaper
Klíčová slova: psp,rady,ipod,conter-strike
Uloženo: 22.01.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3
Hodnocení webu: 4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde