Rychlý servis notebooků

Naše společnost provádí záruční i pozáruční servis notebooků. Opravujeme notebooky všech typů a značek. Poskytujeme servis a opravy notebooků Acer, Asus, Fujitsu Siemens, HP (Hewlet Packard), Sony, IBM, Toshiba, Dell, Lenovo, MSI a jakýchkoliv dalších notebooků. Opravy notebooků provádíme jak v našem servisním středisku, tak i u zákazníka.
Notebooky k opravě je možné doručit na naše servisní středisko osobně nebo prostřednictvím naší služby svozu zařízení ZDARMA našim smluvním dopravce. Službu poskytujeme po celé České republice. Po dokončení opravy je možné si notebook osobně vyzvednout nebo si jej nechat dovézt až do domu.
Všechny závady se snažíme řešit v co nejkratším čase, obvykle do 48 hodin. V případě potřeby nabízíme i expresní opravy notebooků (příplatková služba).
Mezi další naše služby patří servis monitorů, servis tiskáren, nebo záchrana dat. Dotazy, náměty nebo připomínky nám můžete zaslal i prostřednictvím www.SMS-zdarma.as na telefonní číslo 604 75 76 77 (do textu SMS nezapomeňte uvést své telefonní číslo pro zpětnou komunikaci)
Máme více než 13ti letou zkušenost v oboru, rychlé dodací lhůty a navíc v případě opravy u nás neplatíte za diagnostiku závady.
URL: http://www.servis-notebooku.eu/ - Servis notebooků
URL: http://www.servis-notebooku.eu/objednat-svoz-zdarma.html- Servis notebooků, odvoz zdarma
URL: http://www.servis-notebooku.eu/objednat-servis-domu.html - Servis notebooků, servis u zákazníka
Klíčová slova: servis notebooků, opravy notebooků, servis notebooků praha

Rychlý servis notebooků Adresa : http://www.servis-notebooku.eu/
Kategorie: Počítače
Klíčová slova: servis notebooků, opravy notebooků, servis notebooků praha
Uloženo: 10.12.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde