Vema - program na mzdy

Již desítky let patříme mezi špičkové dodavatele informačních systémů, které firmám usnadňují řízení lidských zdrojů, logistiku a účetnictví. Náš informační systém se těší plné důvěře více jak 7100 spokojených uživatelů a mezi naše klienty patří například Kancelář prezidenta republiky, Úřad vlády České republiky, Československá obchodní banka a celá řada dalších významných institucí z veřejného a soukromého sektoru.
Vema – spolehlivý program na mzdy

Aplikace Mzdy v současné době zpracovává platy více jak 700 000 zaměstnanců. Systém pokrývá veškerou agendu běžného mzdového účetnictví – tedy od zadání základních údajů o zaměstnancích, počtu odpracovaných hodin až po přípravu přesných podkladů pro zdravotní pojišťovny, finanční instituce či orgány sociálního zabezpečení. Námi dodávaný program na mzdy Vema umožňuje zpracování různých druhů mezd i platů. Pro jednoho zaměstnance je lze zpracovat současně i větší množství pracovně právních vztahů a datová základna systémů zahrnuje vstupní údaje i zpracované výsledky nejméně do hloubky dvanácti měsíců. Program na mzdy a celý mzdový systém zajišťuje 100% soulad s aktuálními právními úpravami a legislativou, získáte statistické výkazy mající vazbu na konkrétní resort a samozřejmostí je také získání přesných podkladů pro výplatu dávek nemocenského pojištění.
V zásadě máte na výběr tři možnosti. Tou první je zakoupení licence programu na mzdy Vema – výpočty budou probíhat na vašem hardwarovém vybavení. Aplikace garantuje 100% správnost algoritmů výpočtů mezd a zajistí také 100% soulad s platnou legislativou. Další možností je využívat tuto aplikaci vzdáleně přes internet prostřednictvím služby ASP (Application Service Providing – poskytování aplikačních služeb). Nemusíte řešit technické detaily, prostřednictvím internetu budete mít k dispozici veškeré archivační a výpočetní mechanismy. Zajistíme vám 100% ochranu proti virům či útokům hackerů a pravidelné aktualizace. Je zde však ještě třetí možnost – pokud se vaší společnosti nevyplatí vést vlastní mzdové účetnictví, můžete využít služeb externího zpracovávání mezd. Jedná se o klasický outsourcingový postup, kdy určitou činnost svěříte odborníkům, kteří mají bohatší zkušenosti, což vám umožní výrazně snížit firemní náklady v dané oblasti.
V každém z uvedených případů se však můžete spolehnout na maximální přesnost našeho programu na mzdy. Mzdový systém je maximálně flexibilní a uživatelsky přístupný, takže jeho aplikaci lze uplatnit na jakékoli firemní struktury. Nyní již pro vás nemusí být zpracování mezd problémem, neboť máte k dispozici spolehlivého partnera, který vám nabízí inteligentní a úsporné řešení – společnost Vema je připravena nabídnout své mnohaleté zkušenosti a vysoce kvalitní služby.
Pro více informací navštivte tuto stránku: http://www.vema.cz/default.aspx?categoryID=Vema_web1.1269&var
Vema - program na mzdy Adresa : http://www.vema.cz
Kategorie: Peníze, finance
Klíčová slova: program na mzdy, Vema
Uloženo: 28.09.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde