Zajímáte se o investiční nabídky?

Máte zájem zhodnotit své vydělané peníze?


Chcete si zajistit budoucnost a finanční nezávislost?
Nabízíme Vám možnosti zúročení Vašich financí formou poskytováním půjček pro fyzické i právnické osoby dle Vaší volby.
Výběr zúročení nabízíme dle variant půjček hotovostních oproti vystavené směnce a půjčce oproti zástavě nemovitosti či bytu v osobním vlastnictví (za společně dohodnutých podmínek a výši zúročení od 7 - 25% p.a.).

Další, a neméně zajímavou formou zhodnocení provádíme tzv. kapitálovým vstupem do zajímavých a života schopných podnikatelských záměrů, developerských projektů a podobných podnikatelských aktivit.

Pokud Vás oslovila některá z možností investic, přečtěte si prosím informace které naleznete u jednotlivých nabídek na zhodnocení:* Zhodnocení kapitálu
* Kapitálový vstupDobře víme, že ne každý zájemce o půjčku splňuje požadavky Banky, ale to ještě neznamená že je podvodníkem. Zpravidla se jedná o osoby uvedených v bankovním registru z důvodů opožděné platby, ručitelského závazku či překročením povoleného kontokorentu "byť o pouhou korunu", včetně podlehnutí trendu některých bank nabídnout půjčku i klientovi, kterému můžou způsobit předlužení. V těchto případech je zde možnost, jak výhodně zúročit právě Vaše peníze. Takzvané nebankovní půjčky pocházejí právě ze zdrojů soukromých investorů, mezi které Vás rádi zařadíme.
Touto cestou zároveň děkujeme všem drobným i velkým investorů, kteří nám již pomohli a pomáhají s oddlužením a řešením svízelných situací našich klientů.

Zajímáte se o investiční nabídky? Adresa : http://www.rmi-finance.cz/investicni-nabidky/
Kategorie: Peníze, finance
Klíčová slova: investice, investovat, investice bez rizika, investiční nabídky
Uloženo: 06.07.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.1
Hodnocení webu: 2.3

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde