Stránky očemkoliv! Fórum,zábava atd.

Na webu http://www.teegeo.ic.cz/rs2-rc4/index.php naleznete zajímavosti nejen ze světa počítačů, ale také sportovní či jiné události. Je zde připraveno také fórum kde se stačí registrovat. Co vám to přinese? Nový rozměr zábavy...čím více lidí zde bude chodit tím bude zábava větší a také vám určitě ostatní rádi pomohou s nějakými problémy.

Web obsahuje sekci "download", ve které si můžete stáhnout zajímavé písničky,programy či jiné zajímavé nebo užitečně věci. Obsah webu můžete ovlivňovat Vy sami! Stačí mi napsat na mail,icq nebo na fórum co byste rádi změnili či přidali. To platí i pro sekci download. Budete si něco přát pokusím se vám vyhovět.

Také vám nabízím možnost výměny "ikonek". O velikosti 88*31px. Máte li zájem, napíšu o vašem webu stručnou recenzi - odkaz na něj + nastálo budu mít po levé straně vaši ikonku přes kterou se kvám mohou dostat další návštěvníci. Zato však vyžaduji také aby jste mou ikonku uvedli na svých webových stránkách.

Přijďte ... jste všichni vítáni a pokud budete trpěliví a budete chodit častěji na fórum věřím, že regostrovaných uživatelů bude mnohem víc a bude očem se bavit!
Stránky očemkoliv! Fórum,zábava atd. Adresa : http://www.teegeo.ic.cz/rs2-rc4/index.php (Adresa je již pravděpodobně nedostupná.)
Kategorie: Osobní stránky
Klíčová slova: internet , ochrana , PC , ad aware , pegres , cup , reklama , forum , programy
Uloženo: 14.10.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Chcete domácí mazlíčky? Líbí se Vám želva nádherná, Osmák degu nebo čeští hadi? Nejprve si o nich něco přečtěte.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde