Strongbody.cz

Strongbody.cz je zavedený e-shop se sportovní výživou, na trhu již přes 5let. Svým zákazníkům nabízí nadstandartní péči, skvělé ceny.

Slevy


Základ je 5% sleva z doporučené maloobchodní ceny, avšak v praxi se sleva pohybuje i kolem 20-30%! K tomu lze připočíst věrnostní systém, díky kterému si zákazník může odečíst až dalších 10% z ceny.

Péče o zákazníky


Na Strongbody.cz funguje také poradna, kde vám specializovaní odborníci poradí řešení vašeho problému, ať už se jedná o výběr správného suplementu, nebo například cvičení.

Protein Finder


Jedním z ojedinělých nástrojů je tzv. Protein Finder, což je unikátní aplikace pro vyhledávání proteinových přípravků přesně podle vašich kritérií.

Akce týdne


Strongbody.cz má kromě stálých slev pravidelné akce týdne, ve kterých je zboží za exkluzivní cenu (většinou nejlepší cena na trhu), často i s dárky navíc.

Pravidelně se také pořádají různé soutěže o hodnotné ceny!

Rychlé dodání


Dalším z důkazů skvělé péče o zákazníky je velmi rychlé dodání zboží (do 48hod.), ať už Českou Poštou (obchodní balík), nebo PPL. Zde je navíc zdarma balné a po dosáhnutí určité částky, je zdarma i doprava!

Strongbody.cz je tedy důkazem toho, že i v internetovém obchodě se o vás mohou postarat "jako v bavlnce", což u Strongbody.cz dokládá i velké množství pozitivních referencí od samotných zákazníků.
Strongbody.cz Adresa : http://www.strongbody.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: strongbody, bodyzone, fitness, kulturistika, malate, protein, ceem, kreatin
Uloženo: 13.08.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde