Registrační pokladny

Kompletní obchodní systém


Registrační pokladny
zn. Euro mají dominantní postavení v segmentu malých a přenosných pokladen. Všechny typy pokladen Euro jsou standardně vybaveny rozhraním pro připojení PC, modemu, snímače čárového kódu, vah, platebního terminálu a externí klávesnice a všechny jsou připraveny pro fiskální zákon.

Obchodní pokladny
Registrační pokladny typu Euro 500 Handy a Euro 2000 Alpha mají zabudovaný akumulátor, který umožňuje provoz pokladny bez elektrické sítě. K pokladnám lze dokoupit řadu doplňků např. přepravní taška, externí akumulátor, kabel pro napájení z automobilu, externí displej atd.

Restaurační pokladny
Registrační pokladna střední třídy Euro 2500 TX je vhodná pro všechny obchodní a restaurační provozy s počtem položek do 25000 PLU. Disponuje možností výběru ze 4 režimů práce (obchodní, HOLD systém, překrývání pokladníků, restaurační).

Pokladní sítě RS-232 a RS-422, RS-232
Pokladny Euro a POS-3000 je možné zapojovat do pokladních sítí. Komunikační rychlost mezi PC a pokladnou je 9,6 kb/s nebo 38,4 kb/s. Nejčastější zapojení s komunikací je přes RS-232. V případě připojení více pokladen je nutné do PC doplnit multiport kartu pro rozšíření portů COM. Při komunikaci na vzdálenost přes 30 m se doporučuje použít proudové smyčky.

RS-422 Pokladny Euro-2500 a POS-3000 umožňují komunikaci přes rozhraní RS-422. Toto rozhraní umožňuje připojit až 32 pokladen. Komunikační rychlost je 38,4 kb/s. Rozhraní RS-422 je standardní součástí pokladen. Pro PC je nutný převodník RS-232/422.

Pokladní software
SW EuroSW EURO je program pro pokladní systémy s registračními pokladnami Euro 500 Handy a Euro 2000 Alpha. Slouží k jejich naprogramování z PC, pořízení a evidenci položek zboží k prodeji , provádění uzávěrek, vyhodnocení prodeje, stahování a zálohování údajů o nastavení a také k připojení dalších pokladními komponent (např. systémových vah) do pokladních systémů. Umožňují také provádění automatických uzávěrek místních či vzdálených pokladen připojených přes modem včetně možností změny jejich nastavení. Programy pracují a jsou testovány ve W95,98,XP,2000 a NT.

SW 2500TXSW 2500TX je program pro pokladní systémy s registračními pokladnami Euro 2500TX. Slouží k jejich naprogramování z PC, pořízení a evidenci položek zboží k prodeji, provádění uzávěrek, vyhodnocení prodeje, stahování a zálohování údajů o nastavení a také k připojení dalších pokladních komponent (např. systémových vah) do pokladních systémů. Umožňují také provádění automatických uzávěrek místních či vzdálených pokladen připojených přes modem včetně možností změny jejich nastavení. Programy pracují a jsou testovány ve W95,98,XP,2000 a NT.

SW PCKasa
Softwarové řešení registrační pokladny pro rychlý prodej zboží ze skladu.Pracuje shodně jako registrační pokladny s dávkovým přenosem dat. Pracuje v OS DOS.Pokladní zásuvka a zákaznický displej se připojují přes RS-232.Datové terminály:Přenosné datové terminály jsou určeny pro sběr dat při vystavování prodejek, skladových dokladů, objednávek, inventur a pro mobilní prodejce. Jsou vybaveny laserovým nebo CCD snímačem, IrDA a RS232 komunikací.

Datové terminály a čtečky čárového kódu
Všechny námi dodávané laserové a CCD snímače čárového kódu jsou připojitelné ke všem námi dodávaným pokladnám a pokladnímu SW. Pokud potřebujete řešit mobilní prodej, je to možné pomocí datových terminálů, nebo PDA

Mobilní prodej pomocí PDA
POCKET MONEY je mobilní klient ekonomického systému Money S3. Pomocí mobilních zařízení na platformě Pocket PC Vám nabízí aktuální informace o kontaktech a skladových zásobách z Money S3 kdykoliv a kdekoliv. Navíc Vám dovoluje vystavovat doklady u klientů a ty následně přes XML výměnu dat posílat do Money S3.POCKET MONEY je určeno všem, kteří potřebují mít neustálý přehled o stavech a cenách skladových zásob, nebo platební morálce odběratelů, potřebují sbírat objednávky v terénu, nebo fakturovat zákazníkům a vést svůj mobilní sklad. POCKET MONEY je v ovládání jednoduchý a rychlý. Umí spolupracovat s integrovanou čtečkou čárového kódu a tisknout vystavené doklady na přenosných tiskárnách. Pro přenosy dat je možné využít od klasické kolíbky mobilního zařízení, přes bezdrátový Bluetooth, až po využití datových služeb mobilních operátorů. Díky možnosti GRPS přenosu dat je možné aktualizovat údaje o kontaktech a zásobách kdekoliv v terénu a mít tak při sobě neustále aktuální data. Stejným způsobem je možné odesílat vystavené doklady do Money S3. Jelikož POCKET MONEY využívá pro import dokladů technologie XML Data Exchange, importují se vystavené doklady do Money S3 stejné jako kdybyste je vystavili přímo v Money. Provede se vyskladnění zboží i zaúčtování dokladů. Vše tedy probíhá přesně podle logiky ekonomického systému Money S3.

Základní výčet funkcí:
Mobilní informace v terénu
Vystavení dokladů
Adresář kontaktů a kontaktní údaje Možnost přidání nových adres v terénu
Pohledávky odběratelů a marketingové informace
Karty zásob
Členění na sklady a skupiny dle Money S3
Aktuální stavy zásob
Nákupní a prodejní ceny
Přijaté objednávky
Vystavené faktury
Vystavené dobropisy
Skladové prodejky
Vystavené dodací listy
Skladové příjemky
Skladové výdejky
Skladové převodky
Inventura skladu
Pokladní doklady
Tisk veškerých dokladů
Podpora čtečky čárového kódu
Slevy za doklady
Cenové hladiny dle logiky Money S3
Individuální splatnosti
Vedení skladové evidence
Možnost opravy dokladů Historie prodejů Vše v souladu se Zákonem č. 215/2005 Sb., o registračních pokladnách

Doporučujeme napojit celý systém na internetový obchod Zoner InShop a řídit tak z jednoho místa vše - prodej v kamenném obchodě, eshop, mobilní prodej.

Vše propojeno a obsluhováno z jednoho místa, vše zadáváte pouze JEDNOU


Registrační pokladny Adresa : http://www.pokladny.tk
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: pokladna, pokladny, registrační pokladny, pokladny na baterie, mobilní prodej,
Uloženo: 24.04.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.5
Hodnocení webu: 2.7

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde