Prodej olejů, technických kapalin

Jsme významným prodejcem olejů a maziv stejnojmenné značky EXEL® od výrobce SUN OIL COMPANY B.V. a ekologického, nehořlavého transformátorového oleje MIDEL 7131® , výrobce M&I Materials. Sortiment olejů a maziv pak doplňují výrobky značky Agip, MOBIL, PARAMO a speciální mazací tuky od firmy BELLEVILLE CZ.

Všechna nabízená maziva jsou vyrobena ze základních surovin prvotřídní kvality a obzvlášť pečlivě vybraných aditiv k zajištění optimálního mazání a ochrany Vašich dopravních prostředků a technologických zařízení.

Zvláštní skupinu tvoří ekologické výrobky, jejichž užívání pomáhá chránit životní prostředí. Tato maziva představují biologicky odbouratelné hydraulické oleje, oleje pro dvoutaktní motory, oleje pro mazání řetězů pil, plastická maziva, oleje pro stavebnictví a v neposlední řadě i transformátorový olej MIDEL 7131®, který jako jediný svého typu obdržel od Ministerstva životního prostředí ČR známku „Ekologicky šetrný výrobek“.

Společným jmenovatelem široké škály našich maziv je vysoká kvalita, u EXEL® ohodnocená certifikátem ISO 9002.

Kromě spolehlivých dodávek maziv vlastní dopravou nabízíme tribologický servis včetně rozboru motorových paliv (program E.L.O.A.P.). Tam, kde výsledky tribologických analýz ukazují na ekonomicky výhodnou možnost regenerace upotřebených olejů, zajišťujeme v případě zájmu i regeneraci těchto olejů.

Dále pak provádíme zpracování komplexních projektů olejových programů s garantovaným ekonomickým a ekologickým efektem.

Další významnou službou, kterou poskytujeme našim zákazníkům bezplatně, je odběr a likvidace upotřebených olejů včetně obalů, kterou zajišťujeme dle zákonů o odpadech a upotřebených obalech. EXEL s.r.o. je dle Zákona o obalech zapojen do Systému sdruženého plnění EKO-KOM pod klientským číslem EK – F050202611.

Výhody spojené s dodávkami maziv spol. EXEL s.r.o. :

Laboratorní program analýz olejů, který poskytuje bezplatné laboratorní analýzy a odstraňuje nejistotu kolem životnosti maziv. Program nabízí zákazníkům fy EXEL informace, které musí znát, aby mohli maximálně prodloužit dobu exploatace maziva, aniž by přitom riskovali poruchu nákladného zařízení. Chemici firmy EXEL mají k dispozici nejmodernější laboratorní zařízení a využívají poslední poznatky tribologie. Výsledky předáváme zákazníkům spolu s doporučením, zda má být mazivo v agregátu ponecháno či vyměněno. Služba tohoto typu není levnou záležitostí a fa EXEL ji svým pravidelným zákazníkům poskytuje zdarma.
Osobní poradenství – odborníci se zkušenostmi v oboru mazání zodpoví Vaše otázky, týkající se Vašich tribotechnických problémů. Individuálně řešíme specifické problémy mazání jednotlivých agregátů i celých strojních celků.
Vypracováváme a dodáváme na zakázku tribologické projekty, jejichž systém je založen na:
analýze strojního zařízení nebo vozidlového parku z hlediska požadavků na mazání a dodání osvědčených značkových maziv EXEL
omezení sortimentu maziv na nezbytné množství, čímž snižujeme skladovací sortiment a nabízíme úspory při nákupu větších množství, zjednodušujeme vlastní aplikace a minimalizujeme možnost záměny maziv
poradenství při manipulaci a skladování maziv, možnost otestovat stav Vašich starých zásob.
Prodej olejů, technických kapalin Adresa : http://www.olejeservis.cz
Kategorie: Obchody a služby
Klíčová slova: olej, tuk, motorový, převodový, hydraulický, oleje, maziva, kapaliny, průmyslové
Uloženo: 23.10.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.6
Hodnocení webu: 1.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde