SmartMobil.net

Co je smartmobil.net?
Pamatujete na sx4u.wz.cz, nebo také na sx1.fbi.cz? Pokud ano, víte o čem je řeč. Pokud ne, jeho stručná charakteristika je SERVER PRO CHYTRÉ TELEFONY. Pokud stále nevíte o čem je řeč, chytrý telefon je se standardním operačním systémem, a právě o něm náš web je.

Proč právě chytré telefony?
Protože chytré telefony mají největší perspektivu pro rozvoj do budoucna, dá se napsat spousta článků o úpravách, popřípadě recenze jedné z milionu her, které si lze na smartmobil stáhnout.

Co naleznu na smartmobil.net?
Všechno. Všechno co se týká chytrých telefonů. Lépe řečeno recenze her a aplikací, preview z mobilního světa, nový systém downloadů (viz níže), ochotný moderátorský tým, který je vždy ochoten pomoci vám při řešení vašich problémů se smartphony, také chat, kde se máte možnost podělit se se svými zkušenostmi s mobilným telefonem.

Co znamená nový systém downloadů?
Je to naprosto revoluční systém pro stahování aplikací. Žádné warez, stáhnete si speciální program a pomocí něho si stáhnete zašifrovaný soubor. Díky tomuto programu se zašifrovaný soubor stáhne a vy si můžete užívat stáhnutých her, aplikací, ale také programů.

Na co je na smartmobil.net měna? (smárty)
Smárty jsou virtuální peníze, které lze dobít prostřednictvím SMS, převodem z účtu a nebo přispíváním do fóra. Za tyto smarty je možné si prohlížet články nebo stahovat hry a aplikace.

Takto bychom mohli pokračovat do nekonečna, předností našeho webu je mnohem víc. A proto všichni na smartmobil.net. Zkušený redaktorský team pod vedením mě (radekM) vám každý den naservíruje několik článků. Kdo nenavštívil smartmobil.net, neví co je to opravdu chytrý telefon.
SmartMobil.net Adresa : http://smartmobil.net
Kategorie: Mobily
Klíčová slova: mobil smartmobil siemens benq nokia motorola samsung symbian java j2me linux
Uloženo: 25.02.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.6
Hodnocení webu: 2.7

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde