Nokia N95

Nokia N95 – nejlepší telefon – pocket PC založený na operačním systému Symbian pro rok 2007 vstoupil na český trh. Obchody postupně začínají přijímat objednávky na tento telefon a nyní i vy můžete objednat přímo na serveru www.n95.cz. Sever N95 je specializovaným webem věnovaným přímo novince společnosti Nokia – modelu Nokia N95. Naleznete zde odborné články, recenze, testy software, Java aplikace, mnoho vzhledů, témat a obrázků na pozadí pro váš mobilní telefon. Dozvíte se o nejrůznějším příslušenství nejen pro Nokii N95, ale i ostatní Symbian, Windows Mobile PC či obyčejné telefony. Například bluetooth handsfree sady do auta, bluetooth handsfree do kanceláře, bluetooth sluchátka nebo externí klávesnice pro snazší psaní emailů a sms zpráv či prohledávání www stránek.
Specifikace Nokia N95: Rozměry: 99 × 53 × 21 mm, hmotnost: 120 g, paměť: 160 MB interní rozšířitelná mikroSD kartami, displej: TFT 320 x 240 px, 16 mil. barev, 2,6“ úhlopříčka, fotoaparát: 5 Mpx, diodovým bleskem, automatické zaostřování, 6x digitální zoom, přední CIF kamera pro videohovory, video: VGA rozlišení, MP4 a 3GP, konektivita: Bluetooth 2.0, infraport, Wi-Fi, konektor miniUSB, USB Mass Storage, Universal Plug and Play, připojení k TV, podpora sítí: GSM (900/1800/1900 MHz), GPRS, EDGE, UMTS (2100 MHz), HSDPA, hudební přehrávač: mp3, wma, AAC, AAC+, eAAC+, FM rádio, 3.5mm jack, stereo reproduktory, bluetooth sluchátka
N95 multimédia: Nová Nokia N95 je v oblasti multimedií vyzbrojena jako žádný jiný telefon. Na přední straně je čočka CIF fotoaparátu pro videohovory. Na zadní straně telefonu je objektiv fotoaparátu Carl Zeiss model Vario-Tessar, který disponuje rozlišením 5 Mpx, autofocusem, 6 násobným digitálním zoomem a digitální stabilizací obrazu. To vše zakrývá aktivní krytka, pod kterou se nachází diodový "blesk". Fotoaparát umí také natáčet video v rozlišení VGA (640 × 480 px / 30 pps) ve formátu MP4 a nebo v klasickém 3Gpp. Fotografie i video si můžete následně v telefonu upravit a prohlédnout na QVGA (320 × 240 px) displeji, který září 16 milióny barev a jehož osvětlení řídí čidlo na přední straně telefonu, nebo na vašem televizoru pomocí kabelu, který bude v základním balení.
Symbian aplikace: Svět operačního systému Symbian, který si směle razí cestu do stále více „chytrých“ mobilních telefonů a získává stále větší popularitu mezi lidmi, se rychle rozrůstá. V sekci „Symbian aplikace“ vám pomůžeme se v tomto expandujícím světě zorientovat, upozorníme na zajímavé a praktické aplikace a poradíme, jak je dostat do vaší nové Nokie N95.
Příslušenství: Testy, recenze, články o nejrůznějším příslušenství. Server n95.cz za vás otestuje nejrůznější typy bluetooth sluchátek, handsfree sad do auta či kanceláře a doporučí vám nejlepší volbu. Dále se v sekci „Příslušenství“ na webu n95.cz dočtete o jiných doplňcích pro váš mobilní telefon jako různé druhy adaptérů, multimediální příslušenství – Nokia sluchátka a reproduktory pro mobilní telefony, paměťové karty, kabely pro synchronizaci mobilu s PC nebo notebookem a mnoho dalšího.
Slovník pojmů: Nokia N95 obsahuje mnoho funkcí a ne každý ví, co ta či ona funkce znamená, k čemu slouží. Proto na serveruwww.N95.cz vznikla nová kategorie "Slovník pojmů", ve které Vám všechny funkce popíšeme, vysvětlíme, jak fungují a k čemu se dají využít.
Fórum: V n95.cz fóru se můžete poradit se zkušenými testery a dalšími uživateli Symbian a Microsoft Windows Mobile zařízení. Rychle naleznete odpověď na Vaše dotazy, Pomůžeme vám vyřešit případné problémy, můžete diskutovat o čemkoli ze světa Symbian mobilních telefonů, Microsoft Windows Mobile zařízení i obyčejných „hloupých“ telefonů. Staňte se členem početné komunity serveru www.N95.cz a buďte vždy v obraze o nastupujících trendech a novinkách ve světě mobilní komunikace.
Fotky a videa: V sekci „Fotky a videa“ Naleznete fotogalerii a videogalerii obsahující fotky Nokia N95, i fotky, které byly tímto zázrakem současnosti a klenotem mezi mobilními telefony pořízeny, fotky příslušenství pro Nokii N95, reklamní shoty N95, a videotesty a videorecenze telefonu a jeho příslušenství.
V elektronickém obchodě (e-shopu) si můžete zakoupit svou Nokii N95 stejně jako různé obaly a další nezbytnosti pro vašeho mobilního miláčka.

Nokia N95 Adresa : http://n95.cz/
Kategorie: Mobily
Klíčová slova: Nokia, Nokia N95, N95, Symbian S60 3rd edition, Java Hry, Java aplikace, headset
Uloženo: 21.04.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.4
Hodnocení webu: 2.4

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde