katalog mobilů .cz - mobily, recenze

KatalogMobilu.cz je internetový portál, který obsahuje jednak specifikace a textové popisy mobilních telefonů všech značek (Nokia, Samsung, Siemens, Motorola a dalších) a jednak množství článků, aktualit, rad a návodů k mobilním telefonům a hlavně recenze mobilů.
Web se ovládá z menu po levé straně, kde najdete odkazy na jednotlivé kategorie článků (Aktuality, tiskovky, Minirecenze, Recenze, Hyper recenze, Tipy, triky, rady, Technologie, Aplikace, hry, Příslušenství, Mobilní internet, Operátoři, tarify, Zajímavosti, Slovník pojmů a Ostatní články), značky mobilů (jmenujme například Nokia, Samsung, Benq Siemens, Alcatel, Motorola, LG, Sagem, Sharp, Sony Ericsson, HTC, Panasonic, MDA, Mitsubishi, Sendo, Sewon a další), kategorie mobilních telefonů (Klasický telefon, Stylový telefon, Odolný telefon, Miniaturní telefon, Smartphone, Komunikátor, PDA s telefonem, Videotelefon). Web je úzce propojen s inzertním portálem Hyperinzerce.cz a prestižním katalogem firem AdresarFirem.cz, kde najdete přímé odkazy na inzeráty na mobilní telefony a příslušenství a samozřejmě i adresy prodejců mobilů.
U každého modelu telefonu najdete kromě textového popisku i galerii fotografií daného mobilu a podrobné technické specifikace - váhu, velikost, vlastnosti displeje, vyzvánění, dodávané příslušenství, výdrž atd.. Dozvíte se tedy vše, co potřebujete k výběru toho pravého telefonu pro Vás. Jednotlivé telefony můžete hodnotit, ať už slovně v diskusi nebo pomocí číselného hodnocení. Diskusi lze samozřejmě využít i k pokládání technických dotazů, na které odpovídají správci webu i stále rostoucí komunita fanoušků a odborníků, která okolo Katalogu mobilů vzniká.
Jistě Vás zaujme i sekce články. Denně přibývají nové recenze a aktuality. Kromě menších i rozsáhlejších recenzí mobilních telefonů budujeme slovníček pojmů, který má za cíl pomoci laikům v orientaci na trhu mobilních telefonů a zlepšit povědomí návštěvníků o mobilních technologiích.
katalog mobilů .cz - mobily, recenze Adresa : http://katalogmobilu.cz/
Kategorie: Mobily
Klíčová slova: mobilní telefony, mobily, recenze mobilů, katalog mobilů, telefony
Uloženo: 08.01.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.8
Hodnocení webu: 3.6

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde