Sivera electronic

Spol. Sivera electronic je specializovanou firmou v oblasti telekomunikací a komunikačních systémů. Je rozdělena na několik oddělení podle oblasti zaměření. Naše služby Vám nabízíme v oborech jako jsou např: Mobilní telefony, Telekomunikace, GPS navigační systémy, Docházkové systémy, Radiostanice.
Ve všech těchto oblastech nabízíme komplexní zajištění od maloobchodního a velkoobchodního prodeje až po značkový servis a montáže.
V současné době má naše firma přes 20 kmenových zaměstnanců a provozuje specializovanou prodejnu mobilních telefonů v centru Vyškova a Přerova, navíc nedaleko přerovské prodejny máme své vlastní velké servisní středisko a velkoobchod, kde je možno provádět vysoce kvalifikované opravy drátové i bezdrátové telekomunikační techniky a montáže do vozidel. Toto servisní středisko bylo uvedeno do provozu 6. 11. 2000. V oblasti mobilních telefonů se v současné době specializujeme zejména na významné zákazníky spol. Eurotel, vzhledem k tomu, že jako MAX dealer spol. Eurotel máme pověření a možnost se o tuto klientelu starat. Máme svou vlastní síť obchodních zástupců, kteří jsou okamžitě a osobně připraveni vyřešit jakékoliv požadavky našich zákazníků přímo u nich ve firmách, bez nutnosti kamkoliv chodit. V portfoliu významných zákazníků máme zařazeno několik set firem na území celé Moravy.
Sivera electronic Adresa : http://sivera.cz
Kategorie: Mobily
Klíčová slova: Mobilní telefony, Telekomunikace, GPS navigační systémy, Docházkové systémy
Uloženo: 12.08.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde