Básně a básničky snivého studenta

Již při prvním pohledu člověk napadne, že se jedná o malou internetovou prezentaci myšlenek dospívajícího studenta napsanou v básních. Samotné sebeoslovení "snivý student" a obrázek s dvěmi stranami lidského srdce rozdělenými na lásku a nenávist.

V každé básni se odráží kus jeho "já", některé se odkazují i na dění kolem. Básně jsou rozděleny do několika témat, a to na básně o zlomených srdcích, smrti, vlastenectví a sladké lásce, kde se nachází nejvíce básní a básniček.

Stránky jsou v provozu již 6 měsíců, bohužel se velké návštěvnosti zatím netěší, samozřejmě kvůli nedostačující reklamě. Ovšem nastalo i pár světlých okamžiků, kdy autor stránek byl dotázán na přispíváni svých vlasteneckých básní na stránky skupiny Národní Čest. Dále jedná z básní, Anděl, byla uveřejněna v Národní Politice, nově obnovených listech Národní strany.

Autorova budoucnost je neznámá, zda se čase, prosadí, či zůstane u psaní jeho internetového "archivu". A ač jeho díla nejsou dokonalá, některá Vám určitě promluví do duše.
Básně a básničky snivého studenta Adresa : http://basne.czechian.net/rs/index.php
Kategorie: Kultura, umění­, hudba
Klíčová slova: Básně láska vlast nenávist smrt básničky národ
Uloženo: 18.07.2007
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.7
Hodnocení webu: 2.7

Tip: nejlepší výběr dovolených 2023


 
Copyright © 2005-2023 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde