Luděk Kolisko - sestavení www stránek

Realizuji pro Vás sestavení internetových stránek na CMS Joomla. Tento profesionální redakční systém je vytvářen rozsáhlou komunitou vývojářů jako open source, tedy je zdarma pro Vaše použití. jedná se o robusní redakční systém podporovaný databázovým strojem s uživatelsky příjemnou administrací zobrazovaného obsahu.

Podle Vašich požadavků provedeme výběr webdesignu a komponent systému, kterými obohatíme jeho jádro. Provedeme instalaci a nastavení struktury. Následně naplníme Váš nový web dodanými daty a obrázky. Obrázky Vám můžeme upravit na požadovanou velikost, takže se tím nemusíte zabývat.

Po zprovoznění internetových stránek pro Vás můžeme provést registraci vašich stránek do řady vyhledávačů a katalogů tak, abychom vybuidovali zpětné odkazy na Váš web a vylepšili tak jeho pozici pro SEO. Na systému jako takovém již nic upravovat nemusíme, ten je pro SEO připraven a je to jeho vlastnost.

Po dokončení všech prací můžete převzít starost o celý web sami nebo si zadat jeho údržbu a plnění obsahem u mě. Tato dlouhodobá spolupráce je na naší dohodě, ale pro úspěšnost vašich internetových stránek ve světě webu je nezbytné se o obsah starat.

A ceny?
Jak jsem uvedl výše, systém jako takový je zdarma, takže cena je cenou mojí práce. Navýšení může nastat nastat, pokud byste vyloženě požadovali nějaké komerčně vyvíjené komponenty do systému. Zatím jsme však vždy nalezli přijatelnou alternativu zdarma.

Neváhejte mě prosím kontaktovat.
Luděk Kolisko - sestavení www stránek Adresa : http://internet.zbrdskeplaniny.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: webdesign,internetové stránky,www,SEO,registrace,redakční systém,cms,joomla,open
Uloženo: 13.02.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde