Bluedesign

Cílem týmu BLUEDESIGN je poskytnutí komplexních služeb v oblasti internetu, grafiky a reklamy. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a vždy navrhujeme řešení šité na míru danému subjektu či firmě.
Bluedesign sídlí Plzni ale díky telefonické a internetové podpoře jsme s našimi klienty v kontaktu 24 hodin odkudkoliv. Spojíme Vaše tiskové , grafické a internetové propagace tak aby ve finále vytvořily jednotnou image Vaší firmy.
Internetová prezentace , je základním a často také nejvýznamějším nástrojem elektronického marketingu. Kvalitní promyšlená prezentace je vizitkou zprostředkovaná první a rozhodující kontakt s klientem. Proto je webdesign v centru pozornosti při návrhu každé koncepce , která zahrnuje využití internetu. Webdesign se zdaleka nezabývá pouze grafikou prezentace ,ale zahrnuje celý proces tvorby prezentace.

Úroveň grafického zpracování je však důležitou součástí, která působí na podvědomí každého návštěvníka. Reprezentativní vzhled musí plně respektovat corporate identity společnosti nebo zadavatele a být v souladu s grafickým manuálem. Každý projekt musí být přizpůsoben pro cílovou skupinu.

A nevěřte nám také všechno..... můžete se přesvědčit sami.
Bluedesign Adresa : http://www.bluedesign.cz
Kategorie: Internet, email, služby
Klíčová slova: webdesign,grafika , DTP, internet, tvorba webových stránek, redesign, grafické n
Uloženo: 09.10.2006
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1.6
Hodnocení webu: 1.4

Tip: Anketní systém - ankety, nástěnky, vzkazníky zdarma.

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde