AKCE V SACRAMENTU proti drogám

• 19. května 2013
Scientologická církev v Sacramentu představuje náboženským vůdcům ze Sacramenta výukový program Pravda o drogách, aby pomohla snížit množství dopravních nehod se smrtelnými a vážnými následky, způsobené zneužíváním drog.
Mezinárodní sdružení založené na víře vyzvalo náboženské vůdce, aby promluvili na mítinku na protidrogovou propagandu, jehož účelem bylo přitáhnout pozornost ke smrtelným následkům řízení pod vlivem marihuany, alkoholu a dalších drog.
Členové sdružení zastupující kongregace baptistů, muslimů, apoštolské církve, křesťanů a scientologů na výzvu odpověděli.
Podle studie publikované v lednu 2013 měla více než polovina řidičů zabitých při dopravních nehodách v USA v době nehody v krvi alkohol nebo drogy. Podle Národní správy bezpečnosti dálničního provozu se v roce 2012 stalo více než 10 000 smrtelných dopravních nehod spojených s alkoholem. A počet smrtelných dopravních nehod v souvislosti s drogami roste.
Mezinárodní sdružení založené na víře je organizace různých vyznání se spojila proti zneužívání drog. Člen sdružení, Mike Klagenberg, president Scientologické církve v Sacramentu, zdůraznil drogovou prevenci jako nejlogičtější, nejlidštější a nejúspornější přístup k vypořádání se s problémem drog.
„Každý rok se utrácejí miliardy dolarů daňových poplatníků na vymáhání práva, zabránění distribuce drog a na léčení“, říká Klagenberg. „A to ani neberu v úvahu obrovskou cenu zničených životů a ztráty způsobené zneužíváním drog. Snižování poptávky je nejlepší řešení.“
Klagenberg dává program Pravda o drogách zdarma k dispozici náboženským vůdcům, vzdělavatelům a zájmovým skupinám. Program se skládá z brožurek, klipů, celovečerního dokumentárního filmu Pravda o drogách – Skuteční lidé, skutečné příběhy. Pozval každého, kdo si přeje pomoci svým přátelům a rodině vyvarovat se tragédie závislosti, aby navštívil veřejné informační centrum v Scientologické církvi v Sacramentu, které nabízí rozsáhlé informace o programu, který pomáhá lidem dělat informovaná rozhodnutí žít život bez drog, a jeho použití ve světě.
Scientologická církev podporuje Pravdu o drogách. Za 25 let zkušeností s drogovou prevencí program vyřešil problém, jak dospívajícím a mladým dospělým efektivně sdělit pravdu o zneužívání drog, jak individuálně, tak hromadnými sdělovacími prostředky.
Scientologická církev publikovala brožuru Scientologie: Jak pomáháme – Pravda o drogách, Vytváření světa bez drog, aby vyhověla žádostem o více informací o iniciativách v oblasti prevence a výuky o drogách, které Církev podporuje. Více informací najdete na www.Scientology.org/antidrug.
###
Zakladatel Scientologie, L. Ron Hubbard, napsal: „Planeta narazila na bariéru, která zabraňuje rozsáhlému společenskému pokroku – drogy a ostatní biochemické substance. Ty mohou dostat lidi do stavu, který nejenže znemožňuje a ničí fyzické zdraví, ale který může také zabránit jakémukoli stabilnímu pokroku v oblasti duševní nebo duchovní pohody.”
Scientologická církev podporuje Pravdu o drogách, jednu z největších celosvětových nevládních kampaní na drogovou prevenci a výuku o drogách. Nezvratně se prokázalo, že když je mladým lidem poskytnuta pravda o drogách – faktické informace o tom, co drogy jsou a co dělají – míra jejich užívání úměrně klesá.

AKCE V SACRAMENTU proti drogám Adresa : http://www.scientologie.cz
Kategorie: Informace, zpravodajství­
Klíčová slova: Dianetika, Scientologie, L. Ron Hubbard
Uloženo: 11.07.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde