Cottelli Alice Podvazkový komplet S-L - červený - Souprava krajkového korzetu, kalhotek a punčoch. Prostě hodně muziky za málo peněz.

Cena: 329Kč s DPH.
Slim-Line Vibrátor - zlatý - Plastový vibrátor s plynulou regulací vibrace. Vibrátor je v průhledné plastové krabičce. K provozu vibrátoru je zapotřebí 2 ks LR14, kter...

Cena: 329Kč s DPH.
Real Deal Giant vibrátor 31cm - Opravdový Gigant zcela jistě patří se svými rozměry 31 x 4,5cm do skupiny největších vibrátorů. V těchto rozměrech se vyskytují převážně j...

Cena: 539Kč s DPH.
Cottelli Rybářka Síťované šaty S-L - Skvěle elastické šaty s velkými oky. Materiál: 85% Polyamid, 15% Elasthan.

Cena: 369Kč s DPH.


Erotické texty

Erotické texty vás zavedou mezi vzrušující příběhy heterosexuálních, bisexuálních nebo homosexuálních párů, a popisující do detailu jejich milostné scény. Dobré čtení do postele.
Kromě čtivých povídek tyto stránky nabízejí i zábavu v podobě erotických vtipů nebo snů, které nás svou absurditou často uvádějí v úžas, co všechno je možné (alespoň ve snu).
Dále zde najdete zajímavé informace o afrodiziakách, erotogenních zónách, o zařízení správného místa k milování (jakou barvu použít na zdi, na jakou světovou stranu umístit postel, jaké ohnivé prvky použít k vytvoření té správné atmosféry), pařížském muzeu erotiky, v jehož sbírce jsou úžasné exponáty od starověkých civilizacích až po současné umění erotiky (různé pomůcky a pohyblivé exponáty, vzrušující obrazy nebo plastiky).
Mezi další rubriky patří např. erotické citáty, lechtivé erotické básničky nebo erotické pomůcky, kde se dočtete o novinkách na trhu.

Erotické texty Adresa : http://www.eroticketexty.cz
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: erotické prádlo, erotické pomůcky, erotické povídky, erotické vtipy, muzeum erot
Uloženo: 07.11.2012
SexshopProhlédněte si krásné sexy noční košilky či odvážné sexy kostýmky a překvapte partnera či partnerku. Přejeme mnoho krásných zážitků.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde