Passion Catsuit Samba - černý - Sexy komplet ve složení 80% nylonu a 20% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.
Silvia Saint Black Jewel Perlový vibrátor - Gelový vibrátor z měkčeného PVC na první pohled zaujme exotickou černou barvou a zajímavým provedením. Na špičce vibrátoru jsou totiž masážní k...

Cena: 299Kč s DPH.
Palm Pal Ur3 Pussy - Realistická vagína - Tato erotická pomůcka je vyrobena z kvalitního, velmi realistického materiálu, který je bezpečný a neobsahuje žádné ftaláty. Mastu...

Cena: 399Kč s DPH.
Passion Minišaty Croford - černé - Sexy komplet ve složení 92% polyamidu a 8% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.


Erotické texty

Erotické texty vás zavedou mezi vzrušující příběhy heterosexuálních, bisexuálních nebo homosexuálních párů, a popisující do detailu jejich milostné scény. Dobré čtení do postele.
Kromě čtivých povídek tyto stránky nabízejí i zábavu v podobě erotických vtipů nebo snů, které nás svou absurditou často uvádějí v úžas, co všechno je možné (alespoň ve snu).
Dále zde najdete zajímavé informace o afrodiziakách, erotogenních zónách, o zařízení správného místa k milování (jakou barvu použít na zdi, na jakou světovou stranu umístit postel, jaké ohnivé prvky použít k vytvoření té správné atmosféry), pařížském muzeu erotiky, v jehož sbírce jsou úžasné exponáty od starověkých civilizacích až po současné umění erotiky (různé pomůcky a pohyblivé exponáty, vzrušující obrazy nebo plastiky).
Mezi další rubriky patří např. erotické citáty, lechtivé erotické básničky nebo erotické pomůcky, kde se dočtete o novinkách na trhu.

Erotické texty Adresa : http://www.eroticketexty.cz
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: erotické prádlo, erotické pomůcky, erotické povídky, erotické vtipy, muzeum erot
Uloženo: 07.11.2012
SexshopProhlédněte si krásné sexy noční košilky či odvážné sexy kostýmky a překvapte partnera či partnerku. Přejeme mnoho krásných zážitků.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde