Cottelli Valerie Souprava podprsenky a tanga kalhotek - Erotická souprava polootevřené podprsenky a prostřiženými tanga kalhotkami.

Cena: 649Kč s DPH.
DocJohnson Lucid Dream No 14 - G-spot vibrátor - Specializovaný vibrátor pro G-bod má mohutnější vibrační jednotku umístěnou na nejúčinnějším místě pro stimulaci G-bodu. Samotné vibrace nejsou přehnaně i...

Cena: 719Kč s DPH.
Kelly nevibrační vagina - Vagína anatomického tvaru z velice příjemného a měkkého materiálu.Uvnitř vagíny jsou výstupky, které stimulují penis. Bez vibrací. Délka 11 cm - ...

Cena: 549Kč s DPH.
Passion Minišaty SiplyCool- černé - Sexy komplet ve složení 85% polyamidu a 15% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.


LiveSex.cz – dokonalý erotický zážitek

Rádi byste uskutečnili svoje nejdivočejší představy, ale jste příliš stydliví? Nebo byste si chtěli odběhnout od všedního života? Pak navštivte portál LiveSex.cz, kde na Vás čeká spousta žhavých děvčat, která si s Vámi rády užijí. Nic není nevhodné a fantazii se meze nekladou. Stačí si jen vybrat jednu ze sexy dívek a diskrétně se začít oddávat na sex po telefonu nebo erotickým SMS.
LiveSex.cz nabízí atraktivní hnědovlásky, blondýnky, rusovlásky i černošky. V jejich profilech se o nich dozvíte základní informace – rodinný stav, znamení, počet dětí a sexuální orientaci – včetně toho, co o sobě samy říkají a co o nich prozradili jejich známí. K mání je například náruživá osmnáctiletá Žaneta nebo exoticky vyhlížející Jamelia (28). Pro představu a inspiraci jsou profily doplněny o fotografie svlečených dívek. Vždy přesně víte, komu v následujících minutách zavoláte.
Stačí vzít do ruky telefon, vytočit číslo 909 46 76 66 a zadat kód vybrané dívky, popřípadě zaslat SMS ve tvaru „SEX(mezera)LIVE(mezera)jméno“ na číslo 909 55 30. Příslušné kódy a tvary SMS naleznete v jednotlivých profilech. Je-li dívka offline, není zrovna dostupná. Zkuste se k ní vrátit později nebo se můžete poohlédnout v nabídce po jiné.
Na své si přijdete, i pokud Vás přitahují muži – v části Gay se širokou nabídkou pohledných kluků. Všemu přístupní homosexuálové i bisexuálové čekají právě na Vaše zavolání. Přečtěte si jejich krátké představení a dozvíte se, jak si stojí v životě a jaké jsou názory jejich milenců či bývalých známostí. Výběr, komu zavoláte na číslo 909 55 33 33, Vám zpestří nahé fotografie v odvážných pózách.
Máte už představu, s kým byste rádi mluvili? Tak neváhejte a zavolejte. Zcela jistě prožijete nevšední sexuální zážitek po telefonu.

LiveSex.cz – dokonalý erotický zážitek Adresa : http://www.livesex.cz
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: Sex po telefonu
Uloženo: 18.01.2011
SexshopSexshop Erotické.pomůcky.net nabízí kvalitní erotické zboží z příjemných materiálů a za solidní ceny. Vše posílá v diskrétním balení.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde