Passion Catsuit Lambada - černý - Sexy komplet ve složení 80% nylonu a 20% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.
Vibe Therapy Zest Vibrátor na G-bod - pink - Zest je elegantní vibrátor dlouhý 23 cm s tichými, ale dostatečně silnými vibracemi. K jejich ovládání se používá pouze jedi...

Cena: 629Kč s DPH.
Palm Pal Ur3 Pussy - Realistická vagína - Tato erotická pomůcka je vyrobena z kvalitního, velmi realistického materiálu, který je bezpečný a neobsahuje žádné ftaláty. Mastu...

Cena: 399Kč s DPH.
Passion Minišaty SiplyCool- černé - Sexy komplet ve složení 85% polyamidu a 15% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.


Jak se stát modelem Webcam?

Jako Online Live model, můžete nastavit vlastní hodiny a harmonogramu. Práce tolik, kolik chcete, nebo tak málo, jak chcete. Jsi boss.If máte počítač, video kamera, a exhibicionistické straně, pak jste připraveni na start! Nechcete nechat ujít tento skvělý oppportunity prakticky spustit svůj vlastní podnik!

Chcete-li být považována za práci webcam modeling, musíte být atraktivní žena nebo muž starší 18 let, který je přátelský, otevřený a je pohodlný před kamerou. Nutná znalost alespoň základní Anglického jazyka.

Můžete pracovat z libovolného místa, vše co potřebujete je vysokorychlostní připojení k internetu, počítač a webovou kameru.

K samotné registraci budete potřebovat: scan občanského průkazu (ID card) (každá strana na zvlášť list), některé servery vyžadují i podepsané dokumenty (elektronicky)- pak tedy mít po ruce tiskárnu a scaner.
Jak se stát modelem Webcam? Adresa : http://www.financial-opportunity.com/
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: Práce, Peníze, models wanted, livechat, Tv online, Zpětný odkaz, Backlink
Uloženo: 15.12.2010
SexshopErotické pomůcky pro ještě větší potěšení: vibrátory, umělé penisy, venušiny kuličky, umělé vagíny, erotické prádlo a další sexy zboží až po velké šukací stroje.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 1
Hodnocení webu: 1

 
Copyright © 2005-2020 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde