Passion Catsuit Martina - černý - Sexy komplet ve složení 92% polyamidu a 8% elastenu.

Cena: 299Kč s DPH.
Smile Vibrátor na G-bod s poklepem - Vibrátor na G bod s pohyblivou špičkou. Nemusíte ho nijak speciálně natáčet nebo s ním jinak pohybovat, vše udělá za vás. To váš G-bod...

Cena: 939Kč s DPH.
Vagína Alice mini masturbátor - Uvnitř je vagína příjemně drážkovaná, takže nabízí stimulaci, kterou ani reálná žena nemůže muži dopřát. Délka činí 12 cm a průměr je velmi flexibilní, t...

Cena: 199Kč s DPH.
Imperia Košilka babydoll - Sexy košilka s tangy pro vzrušující postelové hrátky. Materiálové složení: 90% polyamid, 10% elasten.

Cena: 759Kč s DPH.


Videochat

Internetové studio - agentura zajišťující práci na USA live video chatech. Určeno pro dívky starší 18 let se základní znalostí AJ. Prestižní servery s nonstop provozem, dosti vysokou klientelou zákazníků z celého světa. Na servery je zakázaný přístup z ČR a SK.Servery typu privat/free/featured chat. Zákazníci mají možnost si zvolit typ privátu.
Práce ve studiu - směny dle dohody , možnost práce z domu, výdělek se vyplácí jednou za 14 dní, poku slečna pracuje z domu tak převodem na účet. Studio je vybaveno profesionální technikou na vysoké úrovni pro vysílání a pohodlí práce pro svých modelek.
Videochat Adresa : http://www.livevideochat.cz
Kategorie: Erotika
Klíčová slova: live, video, chat, videochat, prace na chatu, prace z domu, free, brigada
Uloženo: 02.09.2006
SexshopErotické pomůcky pro ještě větší potěšení: vibrátory, umělé penisy, venušiny kuličky, umělé vagíny, erotické prádlo a další sexy zboží až po velké šukací stroje.
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 2.2
Hodnocení webu: 2.5

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde