R7 reality

Realitní inzertní portál R7.cz

Postupnými kroky od roku 2006 vznikl na trhu s nemovitostmi realitní inzertní portál R7.cz + R7.sk, který se od jiných realitních webů liší:

a) Bezplatným vkládáním inzerátů bez omezení - pro jednotlivce i realitní kanceláře.

b) Přehledností a uživatelskou jednoduchostí. Na stránkách nesmí být příliš mnoho informací, aby uživatel již při první návštěvě webu netápal a intuitivně poznal co k čemu slouží. I když je inzertní portál R7.cz jako takový funkčně sofistikovaný (nabízí řadu služeb), tak se při návštěvě hlavní strany zobrazí prakticky jen mapa a sektor pro vložení inzerátu. Až po rozkliknutí mapy se zobrazí podrobnější vyhledávací filtr.

c) Originálním krátkým názvem R7.cz (R = reality, 7 = šťastné číslo). Na internetu existují tisíce realitních webů, které mají v názvu zakomponováno slovo reality, což je v konečném důsledku pro běžného uživatele znepřehledňující - pokud např. hledá stránku, kterou již dříve navštívil, ale nevzpomíná si přesně na její název. Naproti tomu R7.cz svým krátkým názvem má za cíl vybudovat dobře zapamatovatelnou značku a navíc krátký, dobře zapamatovatelný název má i další marketingové výhody. O úspěšnosti R7.cz v tomto směru svědčí skutečnost, že při zadání nejkonkurenčnějšího klíčového slova reality do vyhledávače Seznam.cz se portál R7.cz zobrazí na první straně výpisu, přičemž jako jediný z uvedeného výpisu nemá v názvu slovo reality. (Stav k 12.6.20009).

d) Automatickými jazykovými překlady základních údajů inzerátu do anglické a německé jazykové verze = návštěvnost zahraničních zájemců o česko-slovenské reality.

Portál nabízí řadu dalších funkcí, především pro realitní kanceláře, jako je např. zasílání informací o nově vložených inzerátech, možnost založení vlastních www stránek na doméně třetího řádu ve tvaru nazev.R7.cz a další..

Díky popsaným funkcím a užitné hodnotě získává R7.cz stále větší oblibu mezi domácími i zahraničními uživateli.
R7 reality Adresa : http://www.r7.cz
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: reality, byty, pronájem
Uloženo: 12.06.2009
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde