Ubytování na Seči v jedinečné chatě

Internetové stránky jedinečné chaty na Seči ke krátkobému pronajmutí. Ubytování na Seči se stylem. Na internetových stránkách najdete mnoho informací o ubytování, ale i fotografie a kontaktní údaje.

Lokalita

Seč u Chrudimi v překrásné oblasti Železných hor (více na zde a na www.zeleznehehory.cz). Chata je umístěna v jedné z nejhezčích částí atraktivní Sečské přehrady – Bučině, 2,5 km od centra Seče. Oblast je ideálním místech k aktivní dovolené, čistota ovzduší je vyhlášená.
Okolí chaty
Ubytování

Chatka s kompletním vybavením – v přízemí koupelna s umyvadlem a sprchovým koutem, WC, obývací místnost (radiomagnetofon s CD, televize), kompletně vybavená kuchyňka (včetně plynového sporáku, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice, kávovaru, lednice).

V prvním patře 2 ložnice – 2+3 lůžka. Možnost dalších 2 lůžek v přízemí – rozkládací sedací souprava. Lůžkoviny pro 5 osob v ceně. Venkovní sezení, ohniště, gril, houpačka. Parkování u chaty. Objekt oplocen živým plotem, není vhodné pro pobyt se psem.
Doprava

Autobusem z Prahy, Čáslavi, Pardubic, Chrudimi, Chotěboře.
Okolí

Zříceniny hradů Oheb (v místě), Lichnice (8 km), Vildštejn (v místě), zámky Žleby (12 km, skvělá historická památka), Slatiňany (muzeum koní, 18 km), Pardubice, skanzen Veselý kopec (expozice lidové architektury, 30 km), Toulovcovy maštale (50 km), Chrudim (20 km, muzeum loutek, historické centrum), Hlinsko (30 km, lidové stavby), Kutná Hora (chrám Sv. Barbory, historické centrum, zpřístupněné středověké stříbrné doly).
Sport

Krásná údolní nádrž s možností neomezeného koupání ( přehradní nádrž cca 300 m od chaty), potápění (velmi atraktivní terény pod hradem Oheb), jízda na loďkách (je možné zapůjčení v půjčovně či od majitele chaty), tenis (5 tenisových kurtů 600 m od objektu, možnost smluvně zajištěného sparingpartnera), jachting, velice krásné a variabilní cyklotrasy pro horská i silniční kola v celé oblasti přehrady, ale i celých Železných hor, ideální terény pro běh, v případě dobré splavnosti i možnost vodní turistiky na řece Chrudimce, rybaření (v přehradě i na pstruhové Chrudimce – povolenku je možno zakoupit v místě), oblast je protkána turistickými cestami.

* Jízda na koních – 5 km.
* Mnoho možností pro houbaře.
* Přírodní koupaliště Třemošnice – 10 km.
* Potápěčská základna Borek – 10 km, Leštinka 30 km.

Zábava

Populární a kvalitní diskotéka Flamengo s každodenním provozem, kino.
Gurmánství a osvěžení

Ve vzdálenosti do 1 km je jeden penzion a 2 hotely s možností celodenního stravování, okolo celé přehrady je nepřeberné množství různých hotelů, penzionů, restauraci a osvěžoven různých úrovní.
Nákupy

200 metrů od chaty je kiosek s možností nákupu běžných potravin a točeným pivem, obec Seč 2,5 km, ve které jsou všechny potřebné služby: obchody, pošta, restaurace, čerpací stanice, lékárna, pohotovostní služba, bankomat.
Ubytování na Seči v jedinečné chatě Adresa : http://www.chatanaseci.unas.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: ubytovani na seci, sec, pronajem chaty sec, ubytování seč, přehrada seč
Uloženo: 08.10.2008
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde