Levné stěhování Praha

Ve stěhování bytů máme bohaté zkušenosti.

Byty jsou nejčastěji stěhovanou nemovitostí, proto mezi naše služby patří také stěhování bytů. Spolehlivě Vám přestěhujeme byt 1+1 stejně tak, jako 5+1 i větší. V návaznosti na Vaše požadavky můžete využít bezplatné služby našeho technika, který u Vás provede prohlídku a probere s Vámi vše potřebné, včetně předběžné ceny.

Pokud si budete přát, dodáme Vám obalový materiál – krabice a šatní boxy. Bezpečně naložíme, převezeme a umístíme veškeré vaše věci, které jsou během stěhovaní pojištěné. Bez příplatků tak provadíme potřebnou montáž a demontáž nábytku aby se mohl bezpečně převést.

Zajišťujeme také kvalitní stěhovací služby pro stěhování kanceláří či celých firem.
Vypracování a dodržení časového harmonogramu všech stěhovacích prací je samozřejmostí. Nabízíme rovněž zajištění obalového materiálu a potřebné montáže.

Plánujete stěhovat Vaše kanceláře, firmu, společnost nebo podnik? My se o to spolehlivě postaráme - nabízíme stěhování kanceláří. Bezpečně přestěhujeme vybavení, elektroniku, IT techniku, včetně demontáže a následné montáže nábytku, a odpojení i zapojení techniky to vše bez příplatků. Vždy vás zdarma předem navštíví náš technik, který u Vás provede prohlídku a probere s vámi vše potřebné – časový harmonogram, vhodné vozidlo, potřebný počet lidí - včetně předběžné ceny.
Levné stěhování Praha Adresa : http://www.stehovanikrbec.cz
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: levné stěhování Praha, stěhování kanceláří, mezinárodní stěhování, vyklízení pra
Uloženo: 02.08.2017
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde