Potřebuje novou střechu?

Máte starou nebo poškozenou střechu a uvažujete o nové? Pokud hledáte šikovné řemeslníky, kteří svou práci odvádí více než poctivě, obraťte se na firmu Vladislav Jančár-střechy, klempířství, vzduchotechnika.
Vytvoříme vám střechu přesně podle vašich představ, možností a požadavků. Specializujeme se na plechové střechy Zlín, Otrokovice, Vizovice, Luhačovice a okolí. Proč si vybrat zrovna plechovou střechu? Tento druh střešní krytiny má hned několik výhod, je výrazně lehčí než pálené střešní tašky, nezatěžují tak zbytečně konstrukci vašeho domu. Také jsou cenově výhodnější, můžete tak ušetřit nebo si naopak dovolit investovat do kvalitních a prémiových materiálů. Střechy Zlín - máme již více než 30 let zkušeností v oboru, poskytujeme kompletní služby zákazníkům a zaměřujeme se na kvalitní materiály, které zaručí dlouhou životnost střechy. Zakázku zrealizujeme jak u novostaveb, tak i v rámci rekonstrukce. Máme zkušenosti s prací na rodinných a bytových domech i na průmyslových objektech.
Kromě plechových střech realizujeme také veškeré klempířské práce a služby. Mezi klempířské produkty, které vyrábíme, patří okapy, parapety, římsy, oplechování komínů, krbové střechy a také speciální zakázky na míru. Nabízíme služby od výroby a prodeje, přes stříhání, ohýbání až po montáž a údržbu. Hledáte spolehlivého klempíře? Klempířství Zlín, neváhejte nás kontaktovat, bezplatně vám vytvoříme kalkulaci služeb. Fungujeme také jako dodavatel a prodejce vzduchotechniky ve Zlínském kraji.
Sháníte vzduchotechniku pro vaši firmu, obchod nebo restauraci? Vzduchotechnika Zlín, zajistíme vám prodej, montáž i následný servis. Díky našim klempířským zkušenostem vytvoříme vzduchotechniku na míru vašim potřebám. Zaměřujeme se zejména na větrání s rekuperací a technologické odsávání. Ukázky naší práce si můžete prohlédnout v sekci reference. Využijte formuláře poptávky nebo klikněte na spočítat cenu a získáte zdarma nezávaznou cenovou kalkulaci a můžete využít i našeho poradenství. Obraťte se na zkušené odborníky z oboru, 30 let zkušeností, kvalitní materiály, šikovně odvedená práce a kladné recenze zákazníků.
Potřebuje novou střechu? Adresa : http://www.vladislavjancar.cz/
Kategorie: Bydlení, nemovitosti
Klíčová slova: střechy, zlín, plechové, vsetín, klempířství, klempíř, valašské, klobouky, valaš
Uloženo: 21.08.2016
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2018 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobních údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde