Metalické barvy

Nebojte se lesku a barev. Dejte svému domovu výjimečnou zářivou a barevnou krásu.
Hit současných moderních trendů by se dal zformulovat do slova kontrast. Kontrast, který uplatníme jak v bytovém designu, tak v moderních koupelnách. Nádherného vzhledu lze dosáhnout kombinaci keramických obkladů ve větších formátech a jako dekor doplnit drobnou mozaiku. Co vypadá skvěle v jemných barvách, to doslova nadchne ve zlaté a černé barvě s metalickým leskem. Získáte tak v domově zářivý, luxusní a nadčasový vzhled. Nebojte se trochu se odvázat a popustit uzdu své fantazii a kreativitě! Metalické barvy jsou prostě okouzlující.
K současným moderním trendům ve světě keramických dlažeb a obkladů se řadí metalické barvy, s jejíž pomocí výrazně změníte vzhled interiéru na moderní a originální styl. Ten můžete vytvořit také v koupelně, kde kovové detaily či vzory na keramických obkladech můžete kombinovány s koupelnovým nábytkem, jako je nerezové umývadlo, úchytky na nábytku apod. Různé velikosti keramické dlažby a obkladů, metalické barvy, lesklý povrch s kovovými efekty, strohé dekory vycházející z geometrických vzorů, jako je trojúhelník, kolečko, čtverec, obdélník, kosočtverec, umocňují výsledný efekt. Podstatným krédem tohoto stylu je rafinovaná jednoduchost v souladu s funkčností.
Vysoký lesk a odlesky kovových barev v keramické dlažbě a obkladech výrazně oživí jakýkoli interiér. Hitem se stala zlatá barva, která navozuje pocit luxusu, zářivé a čisté krásy. I zde platí, že všeho s mírou. Zlatá barva, či různobarevné metalické efekty ani lesk umělých diamantů moderním interiérům rozhodně neškodí. Naopak. Plochy s kovovým, či metalickým leskem dokážou prostory krásně rozjasnit a dodat interiérům kouzelný a zářivý vzhled. Metalický lesk nemusí být jen zlatý, či stříbrný. V nabídce keramických obkladů najdete spoustu zajímavých odstínů a barev. Skvěle vyniknou i na velkých plochách stěn, ale také v různých výklencích, nikách apod. Obecně ale zlatá barva jednoznačně vede a vyvolává hřejivý pocit výjimečnosti. Působí optimisticky, rozveseluje a rozzařuje. Hřejivý nádech zlata a lesku prospívá především tmavším místnostem. Zlatá barva nikdy nevyjde z módy, nepodléhá aktuálním trendům, vždycky bude na „in“. V nabídkách sérií renovovaných výrobců najdeme také obklady, například s patinou starého plátkového zlata, nebo mají vzhled zlatého benátského štukování, či jsou bohatě zdobeny zlatými dekory, které připomínají vzácný damašek. Dají se kombinovat i s jinými obklady, nejlépe s jednobarevnými, tak aby lesk drahého kovu vynikl. Také mozaiky nabízejí metalický třpyt, kdy nejen v koupelně vytvoří zářivou místnost, a navodí pocit vznešené krásy.
Metalické barvy Adresa : http://www.keramickadlazba.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: obklad, dlažba, kuchyně, koupelna, exteriér, interiér, mozaika, Marazzi, Treverk
Uloženo: 22.10.2014
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde