Kvalitní dětské postýlky od českého výro

Dětský nábytek, dětské postýlky, dětské povlečení, postele, matrace a dětské kočárky - proutěné


Hledáte kvalitní dětský nábytek za výhodné ceny v Čechách a na Slovensku? Chcete si vybírat z velkého množství nábytku a doplňků s rychlým dodáním a tradicí již od roku 1995. Jste tu správně. Dětské postýlky, nábytek a doplňky pro děti Scarlett Vám nabízí online skladové zásoby a poradenství s výběrem dětského nábytku a textilu od renomované české firmy. Scarlett je největší internetový prodejce dětského nábytku a doplňků v ČR. Využijte této rozsáhlé nabídky i vy. Nepravidelně přináší také akční nabídku. Jedná se o zboží, které je vždy skladem a je bez nejmenší vady.
Firma Scarlett byla založena již v roce 1995 se sídlem v Novosedlicích u Teplic v Čechách. Zabývá se především vývojem a návrhy dětského nábytku. V nabídce mají dětské postýlky, kolébky, proutěné koše, komody, přebalovací pulty, židličky, ohrádky, ložní soupravy do postýlek, dětské matrace, dětké spací pytle, zavinovačky a kojenecký textil. Dětské povlečení je s překrásnými motivy zvířátek - žirafa, medvídek, slon, pejsek, oslík, kravička a podobná zvířátka. Každý výrobek byl před uvedením na trh pečlivě testován, aby byl co nejbezpečnější pro Vaše děti. Nově zavádí matrace a postele pro studenty nebo dospělé. Matrace i postele jsou vyráběny, jak je u nás zvykem, v nejvyšší možné kvalitě. Studentské postele jsou vyráběny z masivního materiálu.

Kvalitní dětský nábytek


Většina výrobků a dětského nábytku je exkluzivně vyráběna přímo pro tuto firmu a podle jejich návrhů. Výrobu zajišťují přední nábytkářské firmy z řady zemí v evropské unii. Přímé napojení na pečlivě vybírané výrobní závody, a také vlastní design umožňuje prodávat toto zboží, jako jsou dětské postýlky za velmi přijatelné ceny. Vlastní logistické centrum s moderním řízením dovoluje pružně reagovat na potřeby zákazníků po celé Evropě. Věří, že budete spokojeni i Vy, jak s kvalitou, tak i cenou jejich výrobků pro Vaše děti. Během 16leté historie firmy již uspokojili statisíce zákazníků z celé České republiky i ostatních států Evropské unie.
Kvalitní dětské postýlky od českého výro Adresa : http://www.detskepostylky-eshop.cz/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: dětské postýlky, dětská postýlka, postýlka pro miminko
Uloženo: 10.07.2013
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde