Nejvyšší kvalita plotových systémů

Máte povědomí o české společnosti DIRICKX BOHEMIA? Naší činností je vývoj, výroba a prodej plotových systémů. V našem sortimentu naleznete prvotřídně zpracované pletivo. Vyrábíme a prodáváme i plotové sloupky nejvyšší kvality. Pletivo je upraveno povrchovou úpravou pozinkováním či poplastováním. Oba tyto systémy však zaručují odolnost vůči přírodním vlivům a dlouholetou životnost.
Zajistíme vám profesionální montáž a servis
V naší nabídce pletiv si zaručeně vyberete to, které bude podle vašich potřeb. Pořiďte si např. pletivo na klece, plot či na voliéry. Objednejte si i dekorativní a lesnická pletiva. Pokud si nevíte rady s výběrem, inspirujte se na našich stránkách, vybrat si zde můžete ze 180 odstínů pletiv RAL. Poskytujeme i odborné poradenské služby, které váš problém určitě vyřeší. Zajišťujeme montáž a servis.
Stavili jste už plot? Tak to jistě víte, že bez plotových sloupků to nejde. Sežeňte si i další příslušenství jako napínací dráty a svorky. U plotových sloupků se můžete spolehnout na perfektní povrchovou úpravu. Ta zabezpečuje vysokou odolnost proti nepříznivým podmínkám. Ploty na celý život, tou jsou ploty od společnosti DIRICKX BOHEMIA. Objednejte si za více jak 1000 Kč a zajistíte si dopravu zdarma.
Nejvyšší kvalita plotových systémů Adresa : http://ploty-dirickx.cz/plotove-pletivo/pletivo-podle-ucelu
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: Pletivo, Plotové sloupky
Uloženo: 08.06.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde