Nová vhozová dvířka shozů prádla ARTOX

Novinka - dvířka Quick Touch


Sortiment shozů prádla ARTOX byl rozšířen o novinku - vhozová dvířka s dotykovým ovládáním Quick Touch, jinak také takzvaná „ztracená dvířka.“ Se snadno vyměnitelným pohledovým dekorem dvířek může zákazník docílit absolutního sladění interiéru. Kromě barevné škály, dřeva či nerezu, lze použít i sklo, zrcadlo, keramický obklad či mramor nebo kámen. Díky sjednocení materiálu s okolní stěnou se dvířka stávají prakticky neviditelná, zcela zplynou se stěnou, kde jsou umístěna.

Vhozová dvířka mohou být dodána s elegantním rámečkem, nebo i bez něho. Pak je patrná pouze nenápadná spára mezi dvířky a okolním povrchem. Shozy na prádlo Artox jsou k dostání v provedení pro rodinné domy s průměrem šachty 300 mm a v provedení pro komerční využití s průměrem šachty 400 mm a zvětšenými vhozovými dvířky.

Shoz prádla i ve vašem domě!


Při plánování nového bydlení určitě není od věci uvažovat právě i o shozu na prádlo, konkrétně značce Artox. Shozy Artox jsou totiž jediným certifikovaným systémem v ČR, takže pouze s nimi má klient zaručeno bezproblémové kolaudační řízení. Kostru systému tvoří nerezová šachta, do které se vhazuje prádlo přes elegantní dvířka. Jejich výplň může být provedena například z nerezu, zrcadla, keramického obkladu či ze dřeva. Nový systém pojistek dvířek Quick Touch navíc umožnil eliminovat vystouplé úchytky, takže výsledný estetický efekt je naprosto dokonalý.

Nová vhozová dvířka shozů prádla ARTOX Adresa : http://www.shozy-pradla.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: shozy prádla,shozy na prádlo,shoz prádla,artox
Uloženo: 28.05.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde