Čistý domov

Zimní období vrcholí a jaro tu nebude dříve než zbavíme koberec posledních jehliček z vánočních stromků. Čerstvý vánek do domácnosti nám ale již dnes mohou dodat produkty Amway HOME.

Značka AMWAY HOME™ nabízí jedinečnou řadu vysoce účinných přípravků na praní a úklid domácnosti, s jejichž pomocí Váš domov ožije! Přípravky jsou dostatečně silné, aby si poradily i s tou nejodolnější špínou, a zároveň jsou šetrné k životnímu prostředí a k Vaší rodině. Výrobky AMWAY HOME jsou bezkonkurenční díky patentované technologii BIOQUEST FORMULA™. Její přírodní složky z kokosu, citrusů a minerálních látek zajišťují, že nemusíte mít obavy z nebezpečných výparů nebo škodlivých usazenin.
L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek

Právě s tímto produktem vše před 50 lety začalo. Úplně první výrobek Amway: L.O.C.™ Víceúčelový čisticí prostředek. Je natolik všestranný, že má v domě stovky využití. S pomocí L.O.C. Víceúčelového čisticího prostředku lze čistit všechny povrchy, které lze čistit vodou. Je natolik jemný, že umyje i ruce, avšak zároveň účinně působí na špínu a nečistoty. Čistá a svěží vůně obsahuje esenciální oleje. Nezanechává žádné škodlivé zbytky.

* Velikost: 1 L
* MOC: 240 Kč

L.O.C.™ Kuchyňský čisticí prostředek

L.O.C.™ Kuchyňský čisticí prostředekL.O.C.™ kuchyňský čisticí prostředek účinně a rychle proniká i tou největší mastnotou a nečistotami a zanechává vaši kuchyň hygienicky čistou. Zbavuje povrch mastnoty a odstraňuje i ty nejodolnější nečistoty. Jemná citrusová vůně obsahuje esenciální oleje a svěže vám provoní celou kuchyň.

* Velikost: 500 ml
* MOC: 165 Kč 1

L.O.C.™ Čisticí prostředek na sklo

L.O.C.™ Čisticí prostředek na sklo je určen pro všechny skleněné povrchy a okna, dosahuje zářivého lesku beze šmouh a jeho svěží vůně a vysoká účinnost jsou nepřekonatelné. Výborně vyčistí zrcadla, televizory a dokonce i počítačové monitory (pokud jsou vyrobeny ze skla).

* Velikost: 500 ml
* MOC: 125 Kč

L.O.C.™ Čisticí prostředek pro koupelny

L.O.C.™ Čisticí prostředek pro koupelny jemně a přitom účinně a zároveň snadno a bez poškrábání odstraňuje vápenné usazeniny způsobené tvrdou vodou a vodní kámen. Zanechá koupelnu hygienicky čistou a zářící – a to bez drhnutí.

* Velikost: 500 ml
* MOC: 165 Kč

L.O.C.™ Čisticí ubrousky

Tyto praktické ubrousky v kapesním balení v malém opětovně uzavíratelném pouzdře výborně poslouží k okamžitému použití, protože jsou předem navlhčeny roztokem L.O.C.™ Víceúčelového čisticího prostředku. Látka, z níž jsou tyto ubrousky vyrobeny, se netrhá a je pevná, proto je lze výborně použít i na velice odolné.

* Balení: 4 x 24 ks
* MOC: 490 Kč

L.O.C. Plus™ Čisticí prostředek na kov

L.O.C. Plus™ Čisticí prostředek na kovL.O.C. Plus™ Čisticí prostředek na kov vrací kovům původní vzhled a lesk. Přípravek s dvojím účinkem dokáže díky svému složení odstranit modré skvrny vzniklé působením tepla a začernalá místa z nelakované mědi, masivní mosazi a nerezové oceli. Přípravek není agresivní ani toxický a je velmi šetrný k rukám.

* Velikost: 200 ml
* MOC: 140 Kč

O Amway

Amway Česká republika, s. r. o. je společnost přímého prodeje, která zahájila svoji činnost v březnu 1994. Úspěch firmy v České republice spočívá stejně jako v dalších zemích, kde působí Amway, na přitažlivé koncepci přímého prodeje, jedinečnost Prodejního a marketingového plánu Amway, firemní podnikatelské kultuře a vysoce kvalitních výrobcích.

Stejně tak jako všude na světě, tak i v rámci České republiky, se Amway snaží pomáhat lidem v nouzi. Protože jednou z nejzranitelnějších skupin obyvatelstva jsou děti, je hlavní pozornost Amway v oblasti společenské angažovanosti zaměřena právě na ně. Firemní vizí je pomáhat dětem žít lepší život.V duchu této filozofie Amway prostřednictvím nadačního fondu Kolečko podporuje dětskou traumatologickou kliniku Thomayerovy nemocnice v Praze. Samotní distributoři pak pomáhají dětským zařízením v místech jejich obchodní činnost. Jsou to především dětské ústavy, Domov Svaté rodiny v Praze Břevnově a Centrum Filipovka pro postižené děti. Tato pomoc dosahuje každoročně stotisícových hodnot.
Čistý domov Adresa : http://pr-web.cz/cisty-domov/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: Amway,Amway Česká republika,Amway Home,BIOQUEST FORMULA,čisticí prostředek,L.O.C
Uloženo: 27.02.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde