Eurodrazby.cz - dražit či nedražit právě

Stránky se na první (a naštěstí i na druhý pohled) jeví jako velice přehledné. Obsah stránek je uspořádán přehledně s ohledem na potřeby návštěvníka webu – každá dražba je doplněna o všechny potřebné dokumenty (dražební vyhláška, znalecký posudek). V záhlaví webu se návštěvník orientuje dle hlavního menu, které je logicky strukturováno. Menu vám nabízí jednotlivé dražby, jejichž výpis lze sledovat přehledněji s pomocí filtru (který je však dnes již samozřejmostí). Detaily jednotlivých dražeb jsou popsány dostatečně a obsahují poměrně velký počet fotografií dané nemovitosti. Menu dále nabízí historii dražeb a také poradnu, která obsahuje celou řadu věcných článků, praktických rad, vzorové smlouvy, nejčastěji kladené dotazy a slovník pojmů, což každému zájemci o veřejné dražby pomůže se v celé problematice zorientovat a umožní mu tak lépe pochopit jak celý systém v praxi funguje.

Ne každý web s podobným zaměřením nabízejí možnost online dražeb. Eurodrazby.cz k webům s touto výhodou naštěstí patří a tak se díky jednoduché registraci můžete zúčastnit online dražby z pohodlí vašeho domova přes internet. Také s touto možností je zde návštěvník dobře seznámen, a všechny kroky vedoucí k online účasti na dražbě jsou zde detailně popsány.
Jedinou hlavní výtku bychom měli k poměrně jednoduchému filtru dražených nemovitostí. Ten totiž nabízí pouze rozdělení dražeb dle regionu. Zcela zde chybí možnost filtrace podle typu nemovitosti, typu zakázek a filtr dle cenových hladin.

I přes tento nedostatek nabízí http://www.eurodrazby.cz/ poměrně širokou nabídku a každá dražba je zde doplněna o dostatek informací. Web je přehledný, nabízí jednoduchou a srozumitelnou strukturu, dostatek informací a nespornou výhodou je možnost online účasti na dražbách. Pokud tedy chcete vstoupit do světa dražeb nemovitostí, portál eurodrazby.cz představuje vhodnou vstupní bránu.

Eurodrazby.cz - dražit či nedražit právě Adresa : http://www.eurodrazby.cz/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: dražba, dražby nemovitostí, veřejné dražby
Uloženo: 21.02.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde