Nízkoenergetické dřevostavby na klíč

Dřevostavby na klíč
Uvažujete o bydlení v ekologickém rodinném domě na klíč, který je moderně vybavený a díky své konstrukci šetří náklady za energie? Pak by Vás měli zajímat informace o možnostech, jaké nabízí dřevostavby, dřevěné domy a bungalovy.
Jaké jsou dřevostavby?
V Evropě jsou dřevostavby stavěny mnohem častěji a zkušenosti ukazují, že dřevostavby se osvědčily i v našich podmínkách. Dřevostavby jsou elegantní, úsporné a nabízejí příjemné bydlení v souladu s přírodou. Styl dřevostaveb naprosto učaruje těm z vás, kteří máte rádi dřevo. Rodinné domy ze dřeva vypovídají také cosi o naší individualitě. Dřevostavby nalezneme nečastěji na vesnicích nebo na okrajích měst, kam tyto ekologické domy patří a kde v přírodní krajině působí zcela přirozeně.
Dřevostavby a rodinné domy na klíč od firmy SPIRAX s.r.o.
Pouze zkušená stavební firma, která působí na trhu mnoho let, má předpoklady k tomu, aby Vám dokázala nabídnout úsporné rodinné domy na klíč. Jedna z nejlepších firem na trhu je renomovaná stavební firma SPIRAX s.r.o., která nabízí kvalitní nízkoenergetické dřevostavby, stavěné tzv. sloupkovou metodou. Vzhledem k vlastní projekční činnosti Vám tato firma poskytne individuální řešení dřevostaveb podle Vašich představ, vynikající kvalitu staveb a záruku dobře odvedené práce – ověřeno již mnoha stavebníky s těmi nejlepšími referencemi. Stavební firma Spirax s.r.o.Vám nabízí nejen nové bydlení za příznivou cenu, ale také nástavby či dostavby již stávajících rodinných domů. Firma Spirax s.r.o. poskytuje komplexní servis, finanční, konzultace optimálního řešení výstavby, konzultace zdarma apod., kdy Vám nabídne informace o optimálním řešení dřevostaveb a jejich konstrukcí. Rodinné domy na klíč SPIRAX.s.r.o. včetně zajištění projektu.
Hypotéka na bydlení
Profesionální stavební firma SPIRAX.s.r.o.Vám nabízí ekonomickou rozvahu a optimalizaci nákladů na provoz rodinného domu. Architektonické řešení dřevostavby je přizpůsobeno individuálním požadavkům klienta, při zachování optimalizace umístění stavby na pozemku. Toto řešení nabízí možnost dostavby i v budoucnu, rozšíření stavby či výstavbu bungalovu, v souladu s původním architektonickým záměrem. Tato zkušená stavební firma nabízí také finanční a stavební poradenství zdarma pro stavbu rodinných domů, což znamená například i vyřízení hypotéky zdarma.
Co je nízkoenergetický dům?
Vyspělé státy, které mají tradičně velmi vysokou kulturu bydlení se zaměřují především na špičkové technologické. I v našich poměrech se staví úsporné domy, kdy je velmi důležitá výborná tepelná izolace rodinného domu. Správně navržené a realizované nízkoenergetické dřevostavby šetří energii a proto jsou to bezesporu ekonomicky výhodné stavby. Nízkoenergetické domy mají nízkou spotřebu tepla oproti rodinným domům, stavěných z klasických materiálů. Velice oblíbené rodinné domy jsou také realizovány firmou SPIRAX s.r.o. jako nízkoenergetické bungalovy, které nabízí levné bydlení. Co jsou bungalovy? Jedná se o dřevěné stavby, které jsou dispozičně řešeny tak, aby byl obytný prostor úzce spjat s okolními užitnými místnostmi, jako je kuchyně, ložnice, koupelna a jídelna - tak vznikne velmi praktický rodinný dům.
Bungalov za cenu bytu?
Bungalovy nabízejí komfortní, příjemné a současně originální bydlení. Díky dokonalé tepelné izolaci sendvičových stěn můžete ušetřit až několik tisíc korun měsíčně oproti klasickému domu. Proto jsou bungalovy oblíbené a realizují se často jako nízkoenergetické stavby. Bungalovy a dřevostavby obecně, jsou velmi rychle postaveny, což oceníte zejména v zimním období, kdy nemusíte čekat, až dům vymrzne. Bungalov je rodinný dům, který můžete mít za cenu bytu.
Optimální topné systémy pro dřevostavby
Základem komfortního a úsporného bydlení je správně navržený a realizovaný topný systém, což u dřevostaveb platí dvojnásob. Stavební firma SPIRAX s.r.o., která nabízí stavbu rodinných domů ze dřeva, vám dokáže nabídnout řešení, jak dřevostavbu příjemně a úsporně vytopit. Ideálně řešené vytápění domu je kombinací dvou topných médií. Základní systém topení pro dřevostavby tvoří elektrické ústřední vytápění, doplňkový systém je obvykle teplovzdušný krb či krbová kamna. Teplovzdušné vytápění dřevostaveb je na vysoké technologické úrovni a dnes se nemusíte bát ani elektrického vytápění. Dřevostavby mají natolik vynikající izolaci sendvičových stěn a střechy, že je i topení elektřinou levné a výhodné.

Nízkoenergetické dřevostavby na klíč Adresa : http://www.spirax.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: dřevostavba, dřevostavby, rodinné domy, domy na klíč, bungalov, bungalovy
Uloženo: 07.02.2012
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 3.5
Hodnocení webu: 3

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde