OKAL otevírá svůj 1. vzorový dům

Společnost OKAL, jako jediná společnost v ČR, poskytuje pětiletou záruku na celý dům. Nově si originál OKAL dům můžete objednat také u společnosti CZ Novostavby Olomouc s.r.o., která má výhradní zastoupení firmy OKAL pro region Morava.

Základní nabídku u společnosti OKAL tvoří čtyři kategorie domů: Rodina KLASIK, Rodina PLUS, Bungalov a Exklusive. V současnosti tvoří nabídku přes 2500 typů řešení rodinných domů s možností přizpůsobení na míru. Všechny OKAL domy spadají do kategorie nízkoenergetických staveb. Vynikající termoizolační vlastnosti OKAL domů zajišťuje thermopasivní stěna OKAL o tloušťce 30,5 cm s koeficientem prostupnosti tepla pouze 0,12 W/m2K. Výrazné úspory energie je dále dosaženo díky oknům se systémem trojskel s šestikomorovým rámem s koeficientem U pouhých 0,7 W/m2K.

Máte příležitost přesvědčit se při otevření vzorového domu o kvalitě, poctivé řemeslné práci a spolehlivosti profesionálního týmu odborníků a poradců ze společnosti OKAL. Vzorový dům najdete na Nepomucké ulici, v Plzni - Černicích, blízko OC Olympia. V krásné městské vile řady Exklusive budete moci plnými doušky vychutnávat světlo i prostor. Postarají se o to velké okenní plochy, rohová okna i zvýšené stropy. Po celou dobu prohlídky vzorového domu Vám bude plně k dispozici odborný poradce ze společnosti OKAL. Dům bude kromě standardních tepelných zařízení vybaven i řízeným větráním, solárními kolektory a tepelným čerpadlem. Více informací naleznete na stránkách www.okal.cz.

OKAL otevírá svůj 1. vzorový dům Adresa : http://www.okal.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: nízkoenergetické dřevostavby, montované stavby, rodinné domy na klíč,vzorový dům
Uloženo: 13.11.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde