Prodej, pronájem bytů Praha Orion Realit

Realitní kancelář Orion Realit Praha

Realitní kancelář ORION působí na trhu s realitami od roku 1993. Specializujeme se na zajištění pronájmů, prodeje a koupě bytů, rodinných domů a vil, správu nemovitostí, pronájem kanceláří a ostatních komerčních nemovitostí, prodej pozemků v Praze a okolí. Díky dlouholetým zkušenostem a praxi na realitním trhu poskytujeme profesionální služby na vysoké úrovni. Naši makléři vám rádi poradí a zajistí pro vás prodej, pronájem, koupi anebo správu nemovitosti, pomohou se stěhováním do Prahy, pomohou s hypotékou. Hovoříme cizími jazyky. Jsme flexibilní, rychlí a důkladní, klademe důraz na přátelský individuální přístup.

My v ORIONu pro Vás zajistíme nabídku jak nemovitostí z naší databáze, tak nabídku odpovídajících nemovitostí ostatních realitních kanceláří, se kterými úspěšně spolupracujeme. Dále zajistíme prohlídku vybraných nemovitostí, vyjednání podmínek smlouvy a její sepis včetně všech náležitostí a předání nemovitosti. Poskytování kompletního servisu naší kanceláří pro Vás představuje zjednodušení zadání poptávky, kdy není nutné kontaktovat více realitních kanceláří, nemalou úsporu času a financí.

ORION je členem British Chamber of Commerce, CPS.

Klienty naší realitní kanceláře jsou nadnárodní společnosti, zahraniční společnosti, mezinárodní banky, velvyslanectví, investiční společnosti a soukromé osoby. Výhradně zastupujeme společnost GE Money Bank.

Rádi nabídneme profesionální služby i vám. Můžete nás kontaktovat telefonicky na 257 314 511 nebo navštívit v našich kancelářích na adrese Holečkova 31, Praha 5 - Smíchov (vjezd autem v čísle 29).
Prodej, pronájem bytů Praha Orion Realit Adresa : http://www.orionreal.cz
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: prodej bytu, pronájem bytu, realitní kancelář Praha
Uloženo: 18.03.2011
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

 
Copyright © 2005-2019 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde