3D vizualizace - Vizarch

Jste developer, architekt nebo jen plánujete rekonstrukci Vašeho bytu? Chcete mít přesnou představu, jak bude Váš projekt vypadat, případně porovnat různé varianty? Ideálním řešením pro Vás je fotorealistická vizualizace!

Ideální řešení pro developeryV důsledku současné hospodářské krize se v ČR prudce snížil počet realizovaných stavebních projektů a mnohem více než kdy jindy závisí úspěšnost investičního záměru na kvalitní prezentaci projektu. Nejlepším způsobem, jak oslovit investory / koncové klienty o investici / koupi bytu, je kvalitní 3d vizualizace!

Ideální řešení pro architektyNení žádným tajemstvím, že v naší zemi rozhodují o realizaci spousty stavebních projektů kromě odborníků také laikové nejčastěji v podobě politiků, ať už na okresní, krajské nebo celostátní úrovni. Tudíž není překvapením, že o vítězi větších architektonických soutěží rozhoduje kromě kvality projektů čím dál více také způsob jejich prezentace. Nejlepším způsobem jak zaujmout odbornou i laickou veřejnost je kvalitní fotorealistiká vizualizace projektu!

Ideální řešení pro rekonstrukce bytuChystáte se na rekonstrukci Vašeho bytu a zajímá Vás, jak bude interiér po Vámi navrhovaných úpravách vypadat? Zhotovíme pro Vás vizualizaci s novým dispozičním uspořádáním, reálnými zařizovacími předměty, reálnými materiály a skutečným osluněním!

Náš atelier Vizarch ( http://vizualizace-3d.com ) se specializuje na vizualizace staveb, interiérů i exteriérů, 3d modely libovolných objektů (např. nábytku) či zákresy do fotografií.

3D vizualizace - Vizarch Adresa : http://vizualizace-3d.com
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: 3d, vizualizace, staveb, exteriéru, interiéru, Vizarch, ing. Daniel Šimák
Uloženo: 21.09.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde