JN Interier realizoval vybavení bytu

Po první konzultaci a několika následných úpravách byl na světě grafický návrh a za pár týdnů již byl celý byt hotový.

Kuchyně červené barvy ve vysokém lesku, která se pyšní žulovou pracovní deskou, má neobyčejně dynamický náboj a svým vybavením splňuje všechny nároky na spokojené užívání odpovídající dnešním potřebám. Kuchyně je propojená s jídelním koutem a obývacím pokojem. Obývací pokoj nás upoutá symbiózou obývací stěny z lamina buk v příjemném odstínu schoko a bílé kožené sedačky. K celkovému doladění interiéru přispěla černobílá tapeta s jemným květinovým motivem.

V patře se nachází elegantní ložnice doplněná praktickou vestavěnou skříní - šatnou. Použitý materiál v ložnici je bílé lamino, posuvné dveře s výplní z mléčného skla a se stříbrným hliníkovým rámem. JN Interier použil barvy, které jsou nadčasové a ložnici zvýraznil fialovou malbou nad postelí.

Pracovna, sloužící občas také jako pokoj pro hosty, je vybavena policovou stěnou, kterou lze použít ve více směrech. Použitým materiálem je opět lamino buk schoko, který v kombinaci s lesklým laminem zelená Iguana dodává interiéru potřebnou svěžest. Iguanová zelená se dále opakuje, a to na jedné ze stěn a na roletách. Dalším realizovaným zařízením byla komoda v patře a šatna s botníkem v předsíni.

“Pokud řešíte rekonstrukci nebo jste si pořídili nový byt, určitě se Vám vyplatí investice do zařízení na míru. Kromě dlouhodobé životnosti Vám toto řešení umožní sladit zařízení přesně dle Vašich potřeb a představ,“ říká Štěpán Vondrášek, ředitel obchodního oddělení společnosti JN Interier.
JN Interier realizoval vybavení bytu Adresa : http://www.jninterier.cz/
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: kuchyně, vestavěné skříně
Uloženo: 02.09.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: Nic
Hodnocení webu: Nic

Tip: nejlepší výběr dovolených 2024


 
Copyright © 2005-2024 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde