ELBEN s.r.o.

Naše společnost Elben se zabývá výrobou a montáží vestavěných skříní. Vestavěné skříně na míru jsou hlavním výrobním programem naší společnosti. Nabízíme různé typy materiálů i konstrukčních provedení vestavěných skříní.

Naše společnost se zabývá výrobou vestavěných skříní od roku 1994. Vestavěné skříně na míru jsou hlavním výrobním programem naší společnosti. Montáž těchto vestavěných skříní provádějí naši zaměstnanci, kteří disponují dlouhodobými zkušenostmi s výrobou a montáží skříní na míru.

estavěné šatní skříně můžete postavit i ve volném prostoru nebo dostavit ke zdi z pravé nebo levé strany. Vestavěné šatní skříně mohou dokonce rozdělit Vaši větší místnost. Složíte tvary Vašich místností nejsou překážkou pro novou vestavěnou skříň třeba do podkrovního bytu atd. Praktické řešení úložného prostoru můžete díky široké nabídce materiálu jednoduše přizpůsobit vašim požadavkům. Všechny naše výrobky odpovídají jak současným trendům, tak funkčnosti a účelnosti.

"Každý návrh vestavěné skříně je unikátem, můžete si tak vytvořit svůj vlastní originál. Výběr materiálu záleží na vás a my jsme připraveni vyhovět vašemu osobnímu stylu".
ELBEN s.r.o. Adresa : http://www.elben-vestavene-skrine.cz (Adresa je již pravděpodobně nedostupná.)
Kategorie: Bydlení­, nemovitosti
Klíčová slova: vestavěné skříně na míru, výroba vestavěných skříní, vestavné skříně, šatní skří
Uloženo: 27.08.2010
Hodnocení (jako ve škole) 
Hlasuj:   1 2 3 4 5
Hodnocení recenze: 5
Hodnocení webu: 5

 
Copyright © 2005-2021 by Zdeněk Hejl. Zásady ochrany osobní­ch údajů.
Napište (nechte si napsat) recenzi. Hodnocení­ a kritika webu Web-Recenze.cz | Reklama zde